Буде як новий! Як легко прибрати плями на пластиковому контейнері - лайфхак досвідчених господинь

Харчові контейнери призначені для зберігання їжі. Тому зовсім не дивно, що ємність постійно забруднюється зсередини, передають Патріоти України.

Подробиці

Зазвичай проблема вирішується з легкістю – протиранням пластмасового матеріалу губкою, просоченою засобом для миття посуду. Найчастіше піна справляється із плямами. Після цього залишається лише промити ємність водою.

Однак іноді забруднення виявляються настільки важковивідними, що гелі та порошки, призначені для чищення, не допомагають. Таке нерідко відбувається, якщо в контейнерах були страви з соусами або іншими рідкими компонентами. Зрозуміло, класти нову порцію їжі в неочищену ємність не можна. Спочатку треба знайти засіб, який все ж таки виведе забруднення.

Рятівний засіб

На допомогу прийде звичайна харчова сода. Потрібно насипати соду у глибоку ємність, залити невеликою кількістю води та перемішати ложкою. Вийде пастоподібна маса, яку треба нанести на брудний контейнер.

Поверхню ємності слід ретельно протерти приготовленим засобом. Змивати залишки соди одразу не потрібно. Засіб повинен бути на пластмасовій поверхні хоча б 2-3 години. І лише після цього контейнер можна обдати водою. На ємності не повинно залишитися жодної цятки. Після такого очищення в ланч-бокс можна знову покласти їжу.

Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

субота, 23 вересень 2023, 21:09

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, переда...

Смачніше за "Вінегрет"! Рецепт салату з буряків та квашених огірків на перекус

субота, 23 вересень 2023, 17:30

Салат із буряка - це бюджетна страва на кожен день: на обід, вечерю, перекус та до будь-якого гарніру. Варто відзначити, що буряк поєднується з усіма іншими овочами, фетою та бринзою, горіхами та навіть чорносливом. Заправити страву можна майонезом, ол...