Буде як новий! Як легко прибрати плями на пластиковому контейнері - лайфхак досвідчених господинь

Харчові контейнери призначені для зберігання їжі. Тому зовсім не дивно, що ємність постійно забруднюється зсередини, передають Патріоти України.

Подробиці

Зазвичай проблема вирішується з легкістю – протиранням пластмасового матеріалу губкою, просоченою засобом для миття посуду. Найчастіше піна справляється із плямами. Після цього залишається лише промити ємність водою.

Однак іноді забруднення виявляються настільки важковивідними, що гелі та порошки, призначені для чищення, не допомагають. Таке нерідко відбувається, якщо в контейнерах були страви з соусами або іншими рідкими компонентами. Зрозуміло, класти нову порцію їжі в неочищену ємність не можна. Спочатку треба знайти засіб, який все ж таки виведе забруднення.

Рятівний засіб

На допомогу прийде звичайна харчова сода. Потрібно насипати соду у глибоку ємність, залити невеликою кількістю води та перемішати ложкою. Вийде пастоподібна маса, яку треба нанести на брудний контейнер.

Поверхню ємності слід ретельно протерти приготовленим засобом. Змивати залишки соди одразу не потрібно. Засіб повинен бути на пластмасовій поверхні хоча б 2-3 години. І лише після цього контейнер можна обдати водою. На ємності не повинно залишитися жодної цятки. Після такого очищення в ланч-бокс можна знову покласти їжу.

Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

субота, 25 березень 2023, 21:15

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патрі...

Господиням на замітку! Як за 15 хвилин почистити праску за допомогою мінеральної води

субота, 25 березень 2023, 17:14

Без праски не обходиться жодна господиня. Однак з часом вона починає гірше працювати. І реанімувати її допоможе мінеральна вода. Так стверджують користувачі мережі, які випробували на практиці цей засіб, передають Патріоти України. Буде потрібна саме г...