Найсмачніші страви, як і багато інших, мають строк придатності. Дуже важливо слідкувати за якістю продуктів та дивитися чи не зіпсувалися вони, щоб не перетворити вечерю на "побачення" у ванній кімнаті, передають Патріоти України.
Через високу вологість в салатах хвороботворні бактерії відчувають себе комфортно. Якщо страва приправлена оцетом чи майонезом, то є ризики не помітити, що продукти вже не першої свіжості. Такі заправки перекривають неприємні запахи. Для салатів є наступні привила по зберіганню:
Краще за все виготовляти салат вдома, щоб бути впевненим, що його приготували зовсім нещодавно.
Попри загальноприйняту норму готувати млинці та оладки з зіпсованих продуктів — краще цього не робити. В кисломолочних продуктів не першої свіжості з'являються патогенні бактерії. Навіть при високих температурах не всі вони гинуть.
Якщо здулася пачка сметани або йогурту, то це означає, що в ньому почалися процеси бродіння. Здутість натякає на те, що всередині став виділятися вуглекислий газ.
В Україні ці страви давно стали смаколиками, які хоч і добралися до нас з Японії, але змінилися та адаптувалися під інші потреби. В класичних ролах та суші використовується сира риба, яку термально не обробляють.
Сама риба повинна бути свіжою. Термін зберігання такої продукції не перевищує 6-12 годин. Утім не всі заклади дотримуються такого, а використовують повторно заморожену рибу. Це і псує смакові якості страви, а ще може стати причиною отруєння.
20 травня за новим стилем (2 червня за старим) вшановують пам'ять мучеників Фалалея, Олександра та Астерія. За юліанським календарем згадують явлення в небі Хреста Господнього в Єрусалимі. . 20 травня наші предки займалися посівом огірків. Для цієї сп...
У вирі тривожних подій, коли кожен день може приносити нові виклики та невизначеність, відчуття постійного стресу стало, на жаль, знайомим багатьом українцям. Війна впливає на всі аспекти нашого життя, викликаючи емоційну напругу, страх і тривогу за ма...