Будьте обережні! Можна загриміти до лікарні: ТОП-3 небезпечні страви, якими найчастіше отруюються

Найсмачніші страви, як і багато інших, мають строк придатності. Дуже важливо слідкувати за якістю продуктів та дивитися чи не зіпсувалися вони, щоб не перетворити вечерю на "побачення" у ванній кімнаті, передають Патріоти України.

Салати

Через високу вологість в салатах хвороботворні бактерії відчувають себе комфортно. Якщо страва приправлена оцетом чи майонезом, то є ризики не помітити, що продукти вже не першої свіжості. Такі заправки перекривають неприємні запахи. Для салатів є наступні привила по зберіганню:

  • салати із заправкою можуть зберігатися не більше 12 годин;
  • салати без заправки зберігаються не більше 18 годин.

Краще за все виготовляти салат вдома, щоб бути впевненим, що його приготували зовсім нещодавно.

Кисломолочні продукти

Попри загальноприйняту норму готувати млинці та оладки з зіпсованих продуктів — краще цього не робити. В кисломолочних продуктів не першої свіжості з'являються патогенні бактерії. Навіть при високих температурах не всі вони гинуть.

Якщо здулася пачка сметани або йогурту, то це означає, що в ньому почалися процеси бродіння. Здутість натякає на те, що всередині став виділятися вуглекислий газ.

Роли та суші

В Україні ці страви давно стали смаколиками, які хоч і добралися до нас з Японії, але змінилися та адаптувалися під інші потреби. В класичних ролах та суші використовується сира риба, яку термально не обробляють.

Сама риба повинна бути свіжою. Термін зберігання такої продукції не перевищує 6-12 годин. Утім не всі заклади дотримуються такого, а використовують повторно заморожену рибу. Це і псує смакові якості страви, а ще може стати причиною отруєння.

Ці звички наближають старіння - і ви про це не здогадуєтеся!

понеділок, 15 серпень 2022, 19:13

Процес старіння - природний і неминучий. Поки одні в гонитві за вічною молодістю пробують новомодні процедури, інші наближають старість, самі про те не здогадуючись. Виною тому шкідливі звички, передають Патріоти України. Існує думка, що чим довше зали...

Вчені дослідили, на якому боці найчастіше сплять оптимісти

понеділок, 15 серпень 2022, 18:12

Людина проводить уві сні близько третини свого життя. Під час сну організм відпочиває, оновлюється і відновлюється. Міцний і повноцінний сон - запорука гарного самопочуття і важлива складова довгого і здорового життя, передають Патріоти України. Під ча...