Коли мова йде про сніданок, сирники не поступаються ні яєчні, ні грінками, ні навіть каші. Однак, на відміну від всіх перерахованих вище страв, сирники можуть виступати в якості ситного десерту. Приготування просте до крайності: змішати, обваляти в борошні, обсмажити. Але занадто часто цього виявляється мало. Отже, чому не виходять сирники?
Ми провели невелике розслідування і з’ясували: не виходять вони по-різному. Одні розвалюються, інші розтікаються, треті нагадують гуму, а четверті і зовсім несмачні. Ділимося з тобою тонкощами, які допоможуть уникнути будь-якого з цих результатів.
Якщо сир попався дуже сухий, кількість яєць потрібно контролювати з особливою ретельністю, адже саме вони є головною сполучною ланкою. Крім білка, сир скріплює борошно. Якщо сирники втрачають форму на сковороді і розпадаються, потрібно додати ще пару-трійку ложок.
Також блюдо може почати розтікатися. Це говорить про те, що цукру в ньому дуже багато. Він плавиться і тече разом з сиром. Та ж сама ситуація відбувається, якщо викласти сирники на непрогріту олію. Якщо жоден з цих нюансів не видається тобі підходящою причиною, швидше за все, справа в надто тонкому шарі панірування.
По-перше, на смак сирників дуже впливає якість сиру. Але є й інші дрібниці, які можуть на це вплинути. Найчастіше в гонитві за пишністю годі й встежити і додати занадто багато соди. Її і зовсім краще замінити на розпушувач.
По-друге, олія, на якій вони готуються. Вважається, що рафінована соняшникова підходить ідеально. Можливо, ти здивуєшся, дізнавшись, що приготовані на смальці сирники виходять набагато смачнішими.
По-третє, достатня кількість солі. Цукор з нею відмінно поєднується, і солона карамель це доводить! Обов’язково використовуй обидва підсилювачі смаку.
А щоб сирники не перетворилися в гумові сирні коржики, досить не переборщувати з борошном і яйцями. Також слід їсти сирники свіжими, тільки зі сковороди, так як потім їх консистенція починає змінюватися.
Смажити сирники обов’язково потрібно на середньому або навіть малому вогні. Вони повинні добре пропектися всередині, але в той же час не обгоріти зовні. Однак ти можеш зіткнутися з цією проблемою і на низьких температурах, якщо поклала надто багато цукру.
Це все, що потрібно знати про сирники, щоб вони вийшли не гіршими, ніж в ресторані. Якщо хочеш досягти верху кулінарного мистецтва в їх приготуванні, не нехтуй горіхами, спеціями і фруктами. Вони можуть здорово збагатити смак!
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...