Суперечка між фанатами кави з молоком і без оного часом за напругою нагадує суперечки між тупоконечниками і гостроконечниками в книжці про Гуллівера. Розглянемо обидві позиції, пише "Главред", передають Патріоти України.
1. Не потрібно пити каву з молоком, якщо людина боїться набрати вагу. У гуртку чорної кави міститься 4,7 калорії — кількість, практично нешкідливе для тіла. А в аналогічній за обсягом чашці кави з молоком і цукром калорій не менше півсотні. Тобто, якщо ви на дієті, то пийте чорну каву. І навпаки, вживання, скажімо, латте або капучино, особливо з парою-трійкою ложок цукру, може не кращим чином позначитися на вашій фігурі.
2. Кава з молоком корисніше вечорами. Чорна кава додає енергійність і розумову діяльність — оскільки в ньому немає молока або вершків, які пом'якшували б ефект. Тому, якщо ви любите пити каву вечорами, то ризикуєте заробити безсоння. Виправити цю проблему, кажуть експерти, можна за допомогою невеликої порції молока в каві (близько 50 грам) — таким чином ви зможете і насолодитися улюбленим напоєм, і забезпечити собі здоровий сон. Для тих, хто вже погано спить вночі, медики рекомендують взагалі виключити каву після заходу сонця.
3. Кава з молоком для тих, хто страждає від підвищеної кислотності шлунка. В такому випадку чорна кава не рекомендується — він підвищує і без того високий рівень pH. Кава з молоком діє м'якше. Крім того, якщо ви страждаєте від підвищеної кислотності, не забувайте пити багато води і додайте з раціону продукти, в яких багато води – наприклад, огірки.
Доданий в ароматну каву молоко сприяє зниженню концентрації напою в цілому. В результаті кофеїн та інші речовини всмоктуються організмом людини набагато повільніше. А це сприяє набагато більш згладженому і тривалому впливу чашки кави з молоком, ніж якби ви швидко випили чашку кафе. Якщо ви любите смак і запах кави, а тому п'єте його цілий день, незалежно від часу доби, але страждаєте безсонням, яка вам забезпечується пізньою кавою, то кава з молоком буде розумною альтернативою.
Набагато більш м'яке надходження кофеїну в організм після чашки кави з молоком, здатне не дати людському циклу сну порушитися. Принаймні, вплив такого напою буде не таким сильним, як у чорної кави. Увечері краще вибирати напій, де молоко превалює в масі над масою кави (приблизно 60 на 40).
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...