Баклажани - досить вибаглива до якості грунту культура. При належному догляді і регулярних підгодівлях рослина порадує дачників великими і соковитими плодами. Однак і переборщувати з добривами не потрібно - їх надлишок призведе до того, що листочки будуть красиві і великі, але плоди не вродять, передають Патріоти України.
Дачникам варто пам'ятати, що баклажани підгодовують безпосередньо під корінь. Не можна розприскувати добрива на листя або стебло, а якщо речовина туди потрапила, то її слід відразу змити водою. Також баклажани не можна удобрювати свіжим гноєм.
Першу підгодівлю можна проводити не раніше, ніж через 15 днів після висадки в грунт, а краще через 20 днів. В цілому за літо проводять від 3 до 5 підгодівель в залежності від стану рослини.Важливо: всі добрива перед застосуванням потрібно підігріти мінімум до 20 градусів.
Азот прискорює ріст рослини, завдяки чому плоди з'являються і дозрівають раніше. Рекомендується купити готове мінеральне добриво для баклажанів з суміші азоту, калію і фосфору. Вносити добриво потрібно під самий корінь і обов'язково з дотриманням зазначеної на упаковці дози. При появі перших квіток кількість азоту зменшують, а калію - збільшують.
Візьміть бочку або велике відро, наповніть на третину будь-якою свіжою травою з городу і доверху теплою водою. Накрийте ємність кришкою і поставте в спекотне сонячне місце на 1 тиждень. Отриманим розчином поливайте рослину під корінь (1 літр на кущ).
Розчин з бур'яну під назвою коров'як дуже корисний для баклажанів. Залийте свіжий коров'як теплою водою у співвідношенні 1: 10. Залиште ємність в сонячному місці на 7 днів. Перед використанням підігрійте суміш і поливайте по 1 літру на кущ.
Підживлення дріжджами стимулює зростання плодів баклажана. Для приготування суміші розчиніть 600 г спресованих дріжджів в літрі теплої води. Потім додайте 100 г яєчної шкаралупи. Залиште суміш під сонячними променями на 4 години. Розбавте водою у співвідношенні 1:10. Поливайте баклажани в кількості півлітра розчину на кущ.
Змішайте склянку деревної золи в відрі теплої води. Таким розчином відразу полийте кущі біля кореня. Потім землю біля коріння баклажана додатково посипте сухою золою.
Добриво з картопляного лушпиння вносять на етапі цвітіння і появи зелених плодів. Така підгодівля наситить землю корисним для баклажанів крохмалем. Картопляні очистки залийте водою і відваріть 5-7 хвилин. Залиште до повного охолодження. Процідіть воду від лушпиння і полийте водою кущі баклажана.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...