Домашня городня ділянка дуже рятує під час війни, коли на рахунку кожна копійка. У таких умовах можна виростити багатий урожай та прогодувати себе взимку, передають Патріоти України.
Перші добрива вносять коли на рослині з'явилися 2-3 листочки. В цей час починається найбільш бурхлива фаза росту і підгодівлі особливо корисні. Далі огірки підгодовують раз в 10-15 днів і спостерігають за станом рослини. Якщо у огірка пожовкли листя, то потрібні додаткові підгодівлі.
Дуже важливо не удобрювати огірки занадто часто і не перевищувати рекомендовану дозу підгодівлі. Надлишок добрива так само шкідливий, як і його нестача.
В агромагазинах можна купити готові мінеральні добрива для огірків. Виробники вказують, як приготувати розчин, а також коли і в якій кількості обприскувати рослину для гарного врожаю. Для огірків рекомендується брати добрива, в яких поєднуються сульфат калію, суперфосфат і сечовина. Це найкорисніші для овоча речовини.
Огірки дуже потребують азоту, особливо в період до цвітіння. Саме через нестачу азоту у рослини жовтіє листя. Готові азотні добрива можна купити в магазині або на ринку. Зверніть увагу, що в складі добрива не повинно бути аміачної селітри, інакше плоди будуть токсичними.
Важливо удобрити огірки азотом ще до цвітіння. Якщо цього не зробити, то на рослині можуть з'явитися чоловічі квіти, які не дають плодів.
Зола дуже корисна для росту огірків. Вона містить практично всі речовини, які потрібні рослині. Підживлення проводять зольним розчином в співвідношенні 1 стакан золи на 1 л води. Таким розчином трохи поливають кожен кущ біля коріння. Золою огірки удобрюють раз в тиждень.
Дріжджове добриво стимулює ріст плодів, але занадто часто вносити його не можна. Досить удобрити огірки дріжджами 3 рази за літо. Щоб приготувати розчин, в трьох літрах теплої води потрібно розвести 150 г цукру і 500 грамів свіжих дріжджів.
Деякі дачники проводять медову підгодівлю огірків. Для цього 500 г меду розчиняють у 2 літрах води. Медовим розчином рослину обприскують з ранку двічі за літо.
Йод омолоджує огірки і робить їх більш стійкими до захворювань. 35 крапель йоду розчиніть в літрі молока. Залиште суміш на 6 годин. Таким розчином рослини поливають біля коріння раз на 2 тижні.
Цибулиння живить рослину, робить плоди великими і соковитими. Для приготування настоянки знадобляться 6 літрів теплої води і 25 грамів лушпиння цибулі. Змішайте інгредієнти і залиште в теплому місці на 5 днів. Потім процідіть розчин. Цибульним розчином поливають кущі огірків у самих коренів раз на 2 тижні.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...