Внесення добрив - необхідний етап догляду за рослинами. Завдяки добривам урожай з'явиться швидше, а самі овочі стануть більш міцними і здоровими, передають Патріоти України.
Перший етап підгодівлі помідорів повинен відбуватися через 14-16 днів після висаджування рослин в грунт або теплицю. Після цього підгодівлю проводять раз в два тижні до середини липня.
Йод - один з найпопулярніших засобів, яким часто користуються садівники. Йод не тільки прискорює ріст помідорів, але і захищає їх від розвитку фітофторозу - грибкового захворювання.
Рецепт простий: у 10 л води розвести 4 краплі йоду, поливати рослини з розрахунку 2 л на 1 кущ.
Якщо ви хочете удобрювати рослини таким чином, то можете використовувати розчинену і нерозчинену золу. У першому випадку приготуйте розчин - в 10 л води розчинити 1 стакан золи і поливайте рідиною грядки з томатами. У другому випадку золу просто потрібно вилити під кущ помідорів.
Підживлення золою підходить і для обприскування. Вам знадобляться:
Розчиніть 300 гр золи в 3 л води і кип'ятіть протягом півгодини. Потім настоюйте розчин 5 годин, процідіть, довівши обсяг до 10 мл і додайте 1 ст.л натертого господарського мила, щоб поліпшити зчеплення розчину з листям. Перелийте рідину в пульверизатор і обприскуйте бадилля.
Дріжджі - ще один популярний і ефективний засіб, який використовується в якості добрива. Способів використання їх два:
Змішайте 1 пакет дріжджів з 2 ст.л цукру, додайте води і перемішайте. Розчиніть субстанцію в 10 л води і по 500 мл виливайте під кожен кущ.
Візьміть банку об'ємом в 3 л, заповніть її на 1\3 чорним хлібом, потім налийте доверху води. Там же розчиніть 100 гр дріжджів і залиште на 3-5 днів. Після цього процідіть настій і розчиніть у воді в пропорції 1:10. Поливайте молоді помідори 500 мл розчину, а для дорослих використовуйте 2 л.
Є третій варіант, найбільш простий - в 10 л води розвести 100 гр дріжджів і відразу поливати отриманою сумішшю кущі.
В силу того, що в курячому посліді багато фосфору та азоту, він діє на урожай нітрохи не гірше за магазинні хімічні добрива. Вам потрібно взяти відро з водою об'ємом 10 л, заповнити його свіжим курячим послідом на 1\3, до країв наповнити водою і настоювати 7-10 днів на відкритому повітрі.
По закінчення зазначеного часу взяти 0.5 склянки настою, розвести його в 10 л води і отриманим розчином поливати міжряддя.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...