Чим посилити пральний порошок? Додайте в нього всього лише один компонент!

Купуючи пральний порошок в магазині, ми сподіваємося, що він буде добре виконувати свою роботу. Але іноді трапляється так, що куплений нами порошок, не справляється з плямами на одязі або іншими стійкими забрудненнями. Що ж робити, бігти за новим, більш дорогим і якісним? Вихід із ситуації, як завжди є, і ми вам сьогодні допоможемо його знайти, передають Патріоти України.

Як посилити дію прального порошку в домашніх умовах: простий трюк

Зазвичай, більш дорогий порошок справляється зі своїм завданням краще дешевого. Але, якщо знати один секрет, то можна істотно економити на дорогих марках, успішно застосовуючи і більш дешеві.

Що це за секрет?

Хороший відбілюючий ефект мають порошки до складу яких входить така речовина, як гідроксид амонію. У рідкому вигляді, це добре знайомий нам аміак або нашатирний спирт. Цей же компонент також відмінно справляється і зі збереженням якості кольорових речей.

Як же поліпшити пральний порошок?

Щоб посилити відбілюючий ефект будь-якого прального порошку (автомат- або для ручного прання) потрібно просто додати в нього нашатирний спирт.

Одну столову ложку нашатирного спирту розведіть в 5-ти літрах води. Після чого перемішайте його, і вже 3-4 столових ложки цього складу додайте прямо в барабан з білизною.

Що стосується прального порошку та інших миючих засобів, то використовувати їх при машинному пранні можна як зазвичай. Доданий в машинку нашатир, істотно посилить відбілюючі властивості порошку.

При ручному пранні речей робимо те ж саме. Ефект буде той же. Правда, застосовувати аміак в цьому випадку слід тільки, якщо речі ви перете дійсно дуже брудні. У більш простих випадках із забрудненнями можна впоратися і без додавання нашатирю.

Перевірте валізи! Названо річ, яку туристи найчастіше забувають взяти в подорож

п’ятниця, 4 квітень 2025, 10:56

Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...

Накличете біду! В який день тижня не можна позичати гроші - це варто знати всім

п’ятниця, 4 квітень 2025, 10:45

Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...