Досвідчені садівники знають, що роботи в саду треба починати у перші дні березня. Однією з найбільш популярних плодових культур вважається яблуня. передають Патріоти України.
І хоча яблуня вважається досить невибагливою культурою і може рости на будь-яких ґрунтах, якщо ви хочете отримати високий врожай, не варто нехтувати обов’язковими підживленнями. Тим більше, якщо дерево вже довгий час росте на ділянці та кожного року плодоносить.
Досить часто буває, що яблука на гілках розм’якшуються, гниють зсередини, плоди опадають або повністю муміфікуються на гілках. Найчастіше причина такого явища — грибок моніліоз. Це захворювання садових дерев спричиняється аскоміцетом Monilia, що швидко поширюється і легко вражає сусідні рослини.
Отже, для яблуні особливо корисними є:
Для оброблення дерев варто використовувати карбамід. Беремо на 10 літрів води 500 грамів карбаміду. Спочатку пів кілограма карбаміду розчиняємо у теплій, більш навіть гарячій, воді, тому що він у холодній воді дуже довго буде розчинятися. А потім вливаємо 10 літрів води і заливаємо цей розчин в оприскувач.
Загалом весняне підживлення триває від середини березня до середини квітня, залежно від погодних умов.
Багато водіїв і пасажирів навіть не замислюються над тим, яке місце в машині може виявитися найнебезпечнішим під час аварії. Однак дослідження показують, що розташування в салоні має вирішальне значення для виживання у разі ДТП. Про це пише «SUV News»,...
6 квітня за новим стилем (19 квітня за старим) - день пам'яті святого Євтихія, архієпископа Константинопольського. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Захарії Печерського, постника, нагадують Патріоти України. ***. Євтихій жив у VI сто...