Для багатьох українців травень є місяцем активної праці на городі. Значною проблемою є трава на садових доріжках. Досвідчені городники розповіли про народні методи позбавлення від такої трави, передають Патріоти України.
- Окріп
Противникам агресивної хімії знадобляться деякі народні хитрощі від досвідчених дачників. Якщо поверхня не надто велика, можна наливати на траву киплячу воду (прямо з чайника). Такий метод не можна назвати високоефективним.
- Пісок
Хороший спосіб — засипати щілини піском. Буде потрібно досить багато піску, його потрібно засипати в щілини, розподілити щіткою. Пісок у щілинах швидко сохне і призведе до природної загибелі всіх рослин через нестачу води.
- Оцет і мийний засіб
Обприскування оцтом згубне для трави, бур'янів. Рецепт суміші наступний:
• відро води
• півпляшки оцту
• 0,5 л рідкого мила або засобу для миття посуду
Суміш наносять обприскувачем, завдяки мийному засобу оцет прилипає до рослини й обпікає її. Обприскування проводять у сонячний день.
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...