Досвідчені городники знають, що період сильних дощів - прекрасний час, щоби збільшити урожай картоплі. У таку погоду рослина здатна закладати більше бульб і ростуть вони великими та здоровими, передають Патріоти України.
Що робити з картоплею після дощу
Для того, щоби сформувати хороші бульби, рослина потребує хорошого шару вологої та рихлої землі. Тому у мокру погоду велику користь картоплі принесе підгортання кущів.
Збільшений шар землі, привалений до нижньої частини допоможе рослині сформувати додаткові стовбури. Відповідно, зміцніє і коренева система. А саме у цій частині картоплі і розвивається урожай. Тому після дощу так важливо підгортати картопляні грядки.
Якщо дощів немає давно
А що ж робити, якщо літо виявилось сухим і так потрібних для рослини опадів нема от уже кілька тижнів? В такому разі картоплю доведеться поливати самотужки. У сухій землі вона вродить погано, бульби будуть маленькі і бідні на поживні речовини.
Проливати рядки кущів можна за допомогою лійки або шлангу. Головне – не шкодувати для картоплі води. Після того, як полив буде завершено, необхідно буде провести підгортання рослин. В такому разі культура теж дасть хороший урожай, який добре смакуватиме і довго зберігатиметься.
У поминальну неділю на кладовищі зустрічається енергія живих і мертвих - небіжчики при вході на цвинтар зустрічають своїх родичів. Проводи, Гробки, а по-церковному - Радониця - це спеціально відведені в православному календарі дні, щоб побувати в місця...
Лікар повідомив, що є певні симптоми серцевого нападу, які, як він стверджує, можуть з’явитися за тижні до початку захворювання, передають Патріоти України з посиланням на Daily Express. Лікар Мухаммад Сіяб повідомив, що біль у грудях, який зявляється ...