Даремні страждання: Вчені довели неефективність інтервального голодування і розповіли, що насправді впливає на вагу

Вчені Медичної школи Університету Джона Хопкінса під час дослідження з’ясували, що інтервальне голодування є неефективною стратегією схуднення і що на вагу насправді впливає менша кількість прийомів їжі, передають Патріоти України.

Повідомляється, що під час наукового експерименту вчені протягом шести років спостерігали за харчовими звичками 550 осіб.

З’ясувалося, що на зміну ваги найбільше впливає розмір порції і частота їжі, а не інтервал між ними. Таким чином, вчені спростували популярну ідею інтервального голодування як корисну стратегію зниження ваги.

Зазначається, що кожен учасник використовував програму для смартфона, щоб записувати час сну, пробудження і прийом їжі протягом декількох тижнів.

– Це дозволило відстежувати час від пробудження до першого прийому їжі і час від останнього прийому їжі до сну, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ніякого зв’язку між часом щоденного прийому їжі і змінами ваги не спостерігалося. Таким чином, неважливо, їв учасник всю їжу протягом короткого або більш тривалого періоду.

– Що дійсно мало значення для ваги, так це загальна кількість середніх і великих прийомів їжі. Результати показали, що просте скорочення порції і зменшення кількості прийомів їжі призводить до втрати ваги, – відзначають вчені.

Інтервальне голодування – дієтична стратегія, коли людина харчується тільки протягом короткого проміжку часу. Наприклад, при методі 16 на 8 не їдять протягом 16 годин, а снідають, обідають і вечеряють протягом восьми годин.

Як зберегти павербанк під час довгої паузи в користуванні. Топ-5 правил

неділя, 2 квітень 2023, 1:40

Для багатьох українців ще зовсім недавно павербанки були на "вагу золота", зважаючи на серйозні перебої в електропостачанні. З покращенням ситуації в енергосистемі вони знову стали не необхідністю, а простою "опцією". При цьому з наближенням наступної ...

Врожай гарантовано! Копійчані лайфхаки, як підготувати цибулю до посадки

субота, 1 квітень 2023, 21:28

Погода вже натякає на те, що час готуватися до городнього сезону. Найбільш завбачливі городники вже обирають сорти улюблених культур та готуються до посадки цибулі, але процес вимагає знання нюансів та секретів, передають Патріоти України. Традиційно ц...