Додайте йоду і борної кислоти: Чим підживити томати в липні та серпні

Городниця Олена Черкевич продовжує ділитися власним досвідом підживлення овочів, щоб отримати багатий врожай. Так, у липні-серпні, коли живлення рослин від коренів переходить на другий план, застосовуємо позакореневе підживлення рідким комплексним добривом з йоду, золи і борної кислоти, передають Патріоти України.

«Золу (1,5−2 л) розводимо в 5 л окропу, добре перемішуємо і даємо охолонути, а потім додаємо до суміші ще води, щоб кінцевий обсяг дорівнював 10-літровому відру, — радить Олена Черкевич. — Додайте до суміші пляшечку йоду і пакетик борної кислоти (10 г). Суміш настоюємо добу. Перед використанням розводимо 1 літр настою в відрі води, на кожну рослину вносимо під корінь по 1 л розчину. Завдяки цьому фаза родючість настає раніше, а рослини набувають стійкості до ураження фітофторою.

Рекомендується ставити в теплицю місткість з рідким гноєм, можете помістити в неї жмут сухого сіна. Вночі це хороші «виробники» вуглекислого газу. Слідкуйте за вологістю ґрунту, не допускайте перегріву верхніх шарів і в'янення рослин. Підгортати томати не слід, інакше вони відвернуть від наливу і дозрівання плодів на утворення коренів на підсапаних частинах стебла".

А ви це знали? Навіщо при приготуванні рису потрібні два чайні пакетики

субота, 4 травень 2024, 17:12

Рисова каша є традиційним гарніром, за приготування якого кулінари беруться досить часто, передають Патріоти України. Але якщо доволі часто готувати страву, вона приїдається. Пропонуємо вихід з ситуації – приготуйте рис за новим рецептом, використавши...

Не робіть так! ТОП-3 найбільші помилки при варінні овочів

субота, 4 травень 2024, 12:30

Овочі - корисна зелень та їстівні плоди, які не лише приємні на смак, а й збагачують наш раціон, передають Патріоти України. У процесі їх приготування частина поживних речовин втрачається, якщо були допущені помилки при готуванні. Деякі правила не вар...