Городниця Олена Черкевич продовжує ділитися власним досвідом підживлення овочів, щоб отримати багатий врожай. Так, у липні-серпні, коли живлення рослин від коренів переходить на другий план, застосовуємо позакореневе підживлення рідким комплексним добривом з йоду, золи і борної кислоти, передають Патріоти України.
«Золу (1,5−2 л) розводимо в 5 л окропу, добре перемішуємо і даємо охолонути, а потім додаємо до суміші ще води, щоб кінцевий обсяг дорівнював 10-літровому відру, — радить Олена Черкевич. — Додайте до суміші пляшечку йоду і пакетик борної кислоти (10 г). Суміш настоюємо добу. Перед використанням розводимо 1 літр настою в відрі води, на кожну рослину вносимо під корінь по 1 л розчину. Завдяки цьому фаза родючість настає раніше, а рослини набувають стійкості до ураження фітофторою.
Рекомендується ставити в теплицю місткість з рідким гноєм, можете помістити в неї жмут сухого сіна. Вночі це хороші «виробники» вуглекислого газу. Слідкуйте за вологістю ґрунту, не допускайте перегріву верхніх шарів і в'янення рослин. Підгортати томати не слід, інакше вони відвернуть від наливу і дозрівання плодів на утворення коренів на підсапаних частинах стебла".
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...