Вчені NASA дослідили, що кімнатні рослини виконують не лише естетичну фунцію. Вони захищають наші оселі від хімікатів та токсинів, передають Патріоти України.
Це чудодійна рослина, сік якої використовується у комплексній терапії шкірних захворювань. Люди, які мають патології шлунково-кишкового тракту, приймають її внутрішньо для лікування запальних процесів, виразки, при порушенні секреції травних соків. Також алое дуже добре очищує повітря у приміщенн - це рослина-знахідка
Драцена – відмінний засіб для видалення з повітря бензолу, формальдегіду, трихлоретилену та ксилолу. Ці квіти трохи токсичні для домашніх улюбленців.
Хлорофітум знищує бактерії та віруси. Очищає повітря від шкідливих домішок: ацетону, формальдегіду, свинцю, парів ртуті. Ця рослина має ще одну цікаву властивість – вона накопичує вологу в листочках, а потім виділяє її в повітря.
Це дуже популярне невеличке дерево, яке добре себе почувають навіть в невеликих оселях. Фікус добре очищує повітря від бензолу, трихлоретилену та формальдегіду.
Спатифілум видаляє з повітря шкідливі хімічні речовини, зокрема ті, що виділяються через меблі, підкладки або корпуси побутової техніки. Він також добре працює з різними леткими хімічними речовинами, такими як бензол, ацетон, формальдегід та діоксид вуглецю.
Зірка шоу Dragon’s Den і бізнесвумен Сара Девіс поділилась своїм “революційним” методом, який не лише відлякує комарів і мошок, але й прикрашає ваш сад або балкон. І все це - без хімії та з мінімальними витратами, передають Патріоти України.
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...