Вчені NASA дослідили, що кімнатні рослини виконують не лише естетичну фунцію. Вони захищають наші оселі від хімікатів та токсинів, передають Патріоти України.
Це чудодійна рослина, сік якої використовується у комплексній терапії шкірних захворювань. Люди, які мають патології шлунково-кишкового тракту, приймають її внутрішньо для лікування запальних процесів, виразки, при порушенні секреції травних соків. Також алое дуже добре очищує повітря у приміщенн - це рослина-знахідка
Драцена – відмінний засіб для видалення з повітря бензолу, формальдегіду, трихлоретилену та ксилолу. Ці квіти трохи токсичні для домашніх улюбленців.
Хлорофітум знищує бактерії та віруси. Очищає повітря від шкідливих домішок: ацетону, формальдегіду, свинцю, парів ртуті. Ця рослина має ще одну цікаву властивість – вона накопичує вологу в листочках, а потім виділяє її в повітря.
Це дуже популярне невеличке дерево, яке добре себе почувають навіть в невеликих оселях. Фікус добре очищує повітря від бензолу, трихлоретилену та формальдегіду.
Спатифілум видаляє з повітря шкідливі хімічні речовини, зокрема ті, що виділяються через меблі, підкладки або корпуси побутової техніки. Він також добре працює з різними леткими хімічними речовинами, такими як бензол, ацетон, формальдегід та діоксид вуглецю.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...