Більшість господинь вважає, що засипавши багато порошку у машину, речі відмиваються краще. Насправді 100 г порошку вистачає для прання 4−6 кілограмів одягу.
Якщо пересипати порошок, то на білизні залишиться слизька плівка й речі стануть бруднитися швидше, ніж зазвичай. Для того, щоб позбавитися цього нальоту остаточно, доведеться 5 разів полоскати білизну, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Веселий дім».
Якщо після прання на речах залишаються білі плями, це свідчить про одне: порошку занадто багато. Пральна машина може витрачати рівно стільки води, скільки визначено для кожної програми. Якщо порошку в контейнері багато, то води може не вистачити. Як результат — порошок на одязі, алергія на шкірі.
Про те, що порошку було засипано дуже багато, свідчать й залишки засобу всередині лотка.
Фахівці рекомендують класти у пральну машинку порошку стільки, скільки вказано на упаковці з розрахунку на кілограм білизни та вид прання.
Але виробники часто перебільшують необхідну кількість засобу у своїх цілях — щоб людина частіше купувала порошок.
«Золоте правило від виробника» — 150 г на один цикл прання. У разі наявності на одязі плям рекомендується збільшити дозу у півтора раза, якщо вода жорстка, додайте ще 20 г. А це означає, що кілограма порошку вистачить лише на 4 цикли прання.
Практика та спеціалісти з ремонту пральних машин кажуть, що порошку в машину потрібно класти набагато менше. Так, на 1 кілограм середньо забрудненої білизни достатньо ложки порошку (25 г). Тобто якщо у барабан завантажують 4 кг білизни, потрібно покласти всього 100 г порошку.
Якщо речі сильно брудні або на них присутні плями, кількість засобу можна збільшити вдвічі.
Жорсткість води, особливість типу прання, якість порошку — це фактори, які потрібно враховувати при виборі дозування засобу. Якщо вода стабільно жорстка, то доведеться брати 2 столові ложки засобу на кожний кілограм білизни. При максимальному завантаженні барабана та прискореній програмі порошку знадобиться півтори столової ложки. Якщо порошок концентрований, краще слідувати інструкції на упаковці.
В умовах стрімкої цифровізації освіти учителі та репетитори все частіше залучають різноманітні онлайн-інструменти для навчання. Це можуть бути канали, сайти, програми та додатки. Вибір доволі великий, адже можна використовувати й іноземні ресурси за ум...
Часто в погоні за зручністю водії використовують перехідники в прикурювач для зарядки гаджетів. Це звична справа: смартфон завжди під рукою, зарядка йде — начебто все добре. Але фахівці попереджають: така економія може обернутися дорогим ремонтом і сер...