Плануючи стратегію схуднення, сфокусуйтеся на здоровому способі життя, а не лише на швидкій втраті ваги. Регулярні фізичні вправи та усвідомлене харчування можуть суттєво вплинути на ваші результати, передають Патріоти України.
Контролюйте споживання алкоголю та їжі, адже це важливо для досягнення цілей, а також включайте корисні харчові звички у свій раціон, щоб підтримувати мотивацію. Як само наблизити себе до бажаних форм, розповіли в Eat This, Not That.
Розділіть їжу на порції та помістіть до морозилки
Купуючи продукти оптом, розділіть їх на порції та відразу заморозьте, щоб уникнути псування. Це допоможе контролювати споживання, адже заморожені продукти потребують розморожування перед вживанням. Тож, просто дотримуйтесь плану та беріть лише одну порцію для розморожування.
Конспектуйте про все, що ви їсте
Ведіть харчовий щоденник, щоб отримати чітке уявлення про своє споживання. Таке конспектування допомагає бути більш свідомими та відповідальними, що може подвоїти результати схуднення. Крім того, ефективність цього методу доводять дослідження, які показують, що ті, хто регулярно фіксує свій раціон, втрачають вдвічі більше ваги.
Використовуйте олію та заправку з пляшки із розпилювачем
Слідкуйте за кількістю олії або заправки, які використовуєте, щоб уникнути непередбаченого переливу. Кожна столова ложка містить близько 100–120 калорій, а тому зменшення порції може суттєво знизити загальну калорійність страви.
Їжте повільніше, ніж зазвичай
Їжте повільніше, щоб покращити самопочуття і допомогти контролювати вагу. Це допоможе вам усвідомлювати те, що ви їсте і зупинятися до перевантаження шлунку. Так ви можете зменшити калорії на 100, що може призвести до втрати 2–2,5 кг на місяць.
Наповніть половину тарілки овочами на пару, приправленими лимоном і гострими спеціями
Схуднути не означає відмовлятися від смаку. Фітонутрієнти в овочах борються із запаленням та забезпечують відчуття ситості завдяки високому вмісту клітковини. Крім того, заміна нездорових інгредієнтів на лимон і спеції робить овочі смачними та поживними, зберігаючи їх низьку калорійність.
Їжте улюблені страви
Не виключайте з раціону улюблені продукти, адже це важливо для відчуття насолоди. Це запобігає відчуттю обмеження і допомагає дотримуватися здорового харчування. Достатньо лише вживати їх у малих порціях, щоб підтримувати баланс.
Використовуйте правило "через раз", коли вживаєте алкоголь
Спробуйте обмежити споживання калорій кілька днів на тиждень і насолоджуватися улюбленою їжею в дні без посту. Крім того, замість алкогольних напоїв обирайте некалорійні, щоб зекономити калорії та уникнути швидкого сп’яніння. Це допоможе контролювати апетит і робити кращі вибори в їжі.
Випивайте принаймні 350 мл води перед кожним прийомом їжі та між ними
Плутанина між спрагою та голодом може призвести до споживання зайвих калорій, а тому важливо підтримувати оптимальний рівень гідратації. Спробуйте додати лимон у воду для покращення смаку та споживати на день приблизно 3,7 літра для чоловіків та 2,7 літра для жінок.
Відмовтеся від салату на обід
Спробуйте різноманітні салати, які містять не лише овочі, а й білки та здорові вуглеводи для підвищення поживності. Це допоможе вам уникнути відчуття голоду і зменшить ризик переїдання під час наступного прийому їжі. Такі салати також зменшать бажання перекусити нездоровою їжею.
До кожного прийому їжі додайте 20 грамів білка
Включайте білок у свій раціон для відновлення клітин та стабілізації гормонів. Зокрема, білок засвоюється довше, що допомагає підтримувати відчуття ситості та рівень цукру в крові, знижуючи ризик переїдання.
Майте приготовлену зелень до кожного прийому їжі
Зелень — це не лише смачно, а й поживно. Вона низькокалорійна, багата антиоксидантами та має протизапальну дію, що робить її чудовим гарніром або доповненням до страв. Крім того, використання зелені допоможе вам знизити калорійність їжі та підтримати процес схуднення.
Побалуйте себе улюбленими ласощами
Коли ви відчуваєте бажання з’їсти чогось солодкого або закуски після недостатньо ситного обіду, спробуйте задовольнити цю потребу одразу. Так ви зможете насолоджуватися їжею без шкоди для свого раціону.
Для солодкості додайте цейлонську корицю
Цейлонська кориця, або справжня кориця, має приємний солодкуватий смак і безпечні для здоров'я властивості. Вона може допомогти знизити рівень цукру в крові, холестерину і тригліцеридів, що сприяє контролю ваги. Додавайте її до смузі, йогурту, вівсянки, кави або випічки для отримання користі.
Що ви шукаєте у стосунках - визначить тест, передають Патріоти України. Є певні критерії, за якими ми вибираємо собі пару і зовнішність у цьому виборі відіграє дуже часто важливу, навіть основну роль.Зовнішність — це перше, на що ми звертаємо увагу, що...
Православне свято 31 жовтня за новим церковним календарем (13 листопада за старим) - день пам'яті Никодима і Спиридона Печерських, які ввійшли в історію як проповідники християнства, а також святого Петра Багатостраждального, видатного українського дер...