Фабричні засоби для відбілювання речей діють може й ефективно, але часто безжальні до тканин. Особливо ті, які містять хлор. Тому чимало любителів світлих сорочок та рушників задаються питанням, чим повернути речам білий колір без шкоди, передають Патріоти України.
Перекис водню
Йдеться про аптечний перекис, який має концентрацію 3%. Тільки він діятиме достатньо м’яко. Щоби повернути білизну посірілим речам, розведіть одну столову ложку засобу у 2 літрах води. Зробіть стільки розчину, скільки вам потрібно, щоби замочити ваші речі, залиште їх так на 30 хвилин, а потім виперіть звичайним способом.
Кухонна сіль
Підсолена вода теж непогано справляється із речами, які втратили свою білизну. Розводити її треба у пропорції 3 столових ложки на літр води. У такому розчині речі треба замочити на годину. А потім відправте їх на відповідну тканині програму прання до машинки.
Господарське мило
Старий добрий засіб ефективний зокрема у відбілюванні речей. Але, щоби він подіяв як слід, доведеться запастись терпінням. Намочіть речі і щедро натріть господарським милом. Після цього складіть їх у пластиковий пакет, з якого видаліть все повітря, і закрийте пакет. Його можна згорнути у рулон, щоби не дати повітрю проникати всередину. Залежно від ступеню забруднення, в такому стані залиште речі на строк від 1 години до доби. А після того влаштуйте їм звичайне прання.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
Хоча кавуни можуть здаватися дуже схожими, вони ледь помітно відрізняються за зовнішнім виглядом, і саме ці деталі можуть розповісти вам найбільше. Солодкий кавун зазвичай має темно-зелену шкірку з чітко позначеними смужками. Якщо вона матова, а не бли...