Що може бути приємніше, ніж лягти на щойно випрані простирадла після важкого робочого дня? Багато хто божеволіє від свіжого аромату - він заспокоює, розслаблює і миттєво піднімає настрій. Однак далеко не всім вдається досягти такого ефекту після прання. Ділимося простими способами, які допоможуть вам покращити запах речей, передають Патріоти України.
На перший погляд здається, що процес прання досить простий — необхідно завантажити речі в пральну машину, додати порошок і вибрати відповідний режим. Однак далеко не всім вдається досягти ефекту свіжості. Багато хто скаржиться на неприємний запах білизни. Розбираємося, з чим це може бути пов’язано і як його позбутися.
Кондиціонери та інші ароматизовані засоби для прання найчастіше містять хімічні добавки, які можуть провокувати подразнення. Особливо обережними варто бути власникам чутливої шкіри. На щастя, існує безліч способів покращити аромат речей, не використовуючи шкідливих речовин. Ці перевірені лайфхаки допоможуть вам досягти ефекту свіжості.
Не варто економити час, доверху забиваючи пральну машину. В іншому випадку білизна не зможе обертатися і залишиться брудною. Навіть якщо ви використовуєте якісний гель для прання, то все одно не досягнете ефекту свіжості, так як він просто не дістанеться частини одягу. Завжди перевіряйте, щоб у барабані було вільне місце.
Багато хто думає, що якщо покласти більше порошку в пральну машину, то речі будуть чистішими. Однак, це зовсім не так! Насправді засіб не змиється до кінця і почне накопичуватися в тканинах, через що одяг здаватиметься жорстким. У такому разі про ефект свіжості можна забути. Якщо після прання ви помітили, що білизна неприємна на дотик, повторно прополоскайте її, щоб видалити надлишки мила.
Відмовтеся від кондиціонера на користь натуральної лавандової води, яка надає речам приємного ненав’язливого аромату і при цьому не шкодить здоров’ю. Налийте її в пульверизатор і розпорошіть на одяг перед пранням – тоді він набуде легкого запаху, що піднімає настрій.
Якщо ви віддаєте перевагу більш насиченим і стійким ароматам, то використовуйте лавандову воду перед тим, як будете прасувати речі.
Як приготувати лавандову воду
Якщо вам подобаються цитрусові аромати, то цей засіб точно для вас! Щоб приготувати освіжаючий еліксир, вам знадобляться 170 г харчової соди, 85 г бури (це натрієва сіль борної кислоти, яка допомагає вивести плями на одязі, її можна замовити через інтеренет, 200 мл білого оцту і 20 крапель лимонної чи апельсинової ефірної олії. Використовуйте цю суміш разом із звичайним порошком під час прання – тоді ваші речі будуть приємно пахнути.
Лавандове саше точно сподобається любителям екологічної продукції. Просто помістіть тканинний мішок, наповнений подрібненими рослинами, у шафу з чистою білизною. Вже за кілька годин він вбере ніжний аромат, який заспокоюватиме вас і підніматиме настрій.
Цей варіант підійде для тих, хто хоче заощадити і при цьому надати своїм речам приємного аромату! Додайте кілька крапель ефірної олії або трохи улюблених парфумів на паперову серветку і киньте її в машину разом із білизною під час сушіння. Не сумнівайтеся – результат вас здивує!
Якщо ваша білизна погано пахне після прання, варто серйозно задуматися про виклик фахівця — можливо, в баку пральної машини застояла вода. Не ігноруйте цю проблему, адже згодом зламаний побутовий прилад може завдати вам багато непотрібного клопоту.
Деколи справ по дому стає настільки багато, що дуже просто забути про білизну в пральній машині. Постарайтеся не допускати подібних ситуацій, якщо не хочете, щоб ваш улюблений одяг набув неприємних запахів. Поставте будильник, щоб вчасно розвісити речі.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...