Непоганим рішенням в умовах постійних відключень світла може бути придбання туристичного газового пальника.
Загалом туристичні пальники прості та зручні у використанні. Вони легкі, не засмічуються, від них немає неприємного запаху. Пальники бувають кількох видів: газові, рідкопаливні, що працюють на бензині або керосині та мультипаливні.
Їхня потужність також різна, тому, купуючи пальник, варто розраховувати, на яку кількість людей будете готувати їжу.
Газовим туристичним пальником не можна користуватись у приміщенні, яке не провітрюється або під тентом. Оскільки є загроза отруїтися чадним газом. Не варто також ставити пальник на протягу, бо вогонь може перекинутись на найближчі предмети.
Найчастіше для пальників використовують балони з трьома видами газу: пропаном, бутаном та ізобутаном. Для холодного зимового періоду краще брати ізобутан. Він краще горить за низької температури та менш вибухонебезпечний. У техпаспорті пристрою можна знайти інформацію про витрату пального.
Ціни на пальники нині коливаються від 500 грн і вище. Найпотужніші можуть коштувати близько 8 тис. грн.
Їжа впливає на роботу мозку, підтримуючи або погіршуючи пам’ять та когнітивні функції. Зокрема, додавання до раціону ягід журавлини може сприяти збереженню гостроти розуму та підтримки мозку у зрілому віці, передають Патріоти України. Про це свідчить д...
Багато хто відкриває їх, щоб барабан висохнув всередині. Але, виявляється, так робити не варто, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Часто після того, як завершується прання, дверцята пральної машини залишають відчиненими. Вважається, що та...