Кислі ґрунти, як і низька гумусованість, - основна проблема, тісно пов’язана з родючістю. Відповідно, якщо ґрунтом не займатися, не робити кроків щодо поліпшення родючості, то про хороший урожай можна забути, передають Патріоти України.
Основне завдання – вапнування ґрунту, збільшення вмісту гумусу. Всі рослинні залишки повинні надходити на компостний ґрунт і правильно складатися. Рослинні відходи мають складатися та своєчасно вноситись у ґрунт.
Після збирання врожаю одразу потрібно засівати сидерати. Земля не повинна просто відпочивати в зиму. Сидерати встигають вирости до холодів, і земля під покривалом переживе зиму.
Крім цього, вони перешкоджають вітровій ерозії, зміцнюють ґрунт. За зиму сидератна маса мінералізується, а навесні сприяє оздоровленню ґрунту.
Навесні у ґрунті завжди не вистачає азоту та мікроелементів. Тому краще робити позакореневі обробки хелатними добривами.
Як сидерати для піщаних грунтів потрібно вибирати бобові культури за їх здатність накопичувати на корінцях азот, який після загортання сидератів наситить грунт корисними мікроелементами, зробивши його родючим.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...