Солянка - ідеальне перше блюдо не тільки для тих, хто любить смачно і ситно поїсти, але і для людей, що стежать за своєю фігурою, передають Патріоти України.
Для приготування солянки вам знадобляться наступні інгредієнти: свинина (250 г), яловичина (250 г), шинка (150 г), молочні сосиски (3 шт.), бекон (за бажанням, близько 100 г), цибуля ріпчаста (2 шт. ), морквина (1 шт.), солоні огірки (5 шт.), томатна паста (1 ст. л.), лимон, оливки, сметана, лавровий лист, перець і зелень (за смаком, як добавки ).
Крок 1: Свинину і яловичину залити водою і довести до кипіння для отримання м'ясного бульйону. Всю пінку, яка буде з'являтися на поверхні, потрібно обов'язково знімати.
Крок 2: Після закипання води додати в бульйон одну цибулину і морквину. Овочі можна покласти цілком або розрізати на кілька великих частин. Варити бульйон потрібно півтори години на дуже повільному вогні, постійно знімаючи піну.
Крок 3: Шинку і бекон нарізати на кубики і трохи обсмажити на сковороді без масла, щоб з м'яса пішов зайвий жир.
Крок 4: Перекласти шинку і бекон в окрему ємність, а на жирі, що залишився, обсмажити другу цибулину і солоні огірки. Їх слід також попередньо нарізати на невеликі шматочки.
Крок 5: Далі потрібно додати томатну пасту і половину бульйону і тушкувати суміш під кришкою на повільному вогні близько 10 хвилин.
Крок 6: Дістати з бульйону моркву і цибулину, вони не використовуються в страві, тому можна відкласти їх в сторону для приготування чогось іншого. Дістати м'ясо і дати йому охолонути.
Крок 7: Нарізати відварне м'ясо кубиками, так само нарізати і сосиски.
Крок 8: Перекласти томатну заправку зі сковороди в бульйон, довести до кипіння і додати спеції за смаком.
Крок 9: Додати в майбутній суп всі м'ясні інгредієнти, перемішати і ще раз довести до кипіння. Варити 5 хвилин.
Крок 10: Дістати і викинути лавровий лист і дати солянці настоятися хвилин 10.
Крок 11: Подавати солянку, попередньо прикрасивши її нарізаними оливками, зеленню і часточкою лимона. Також до страви варто додати трохи сметани, це додасть додаткову яскравість смаку.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...