Господиням на замітку! Як очистити рушники від запаху цвілі

Навіть найуважніші господарі та господині стикаються з проблемами, які іноді здаються непереборними. Одна із них - це цвіль. На жаль, запах плісняви може з’являтися в будь-якому місці, навіть на рушниках. Про те, як його позбутися, розповів Apartment Therapy, передають Патріоти України.

Вологість, тепло і погане провітрювання – це ідеальні умови для розвитку цвілі. Вона може з’явитися і на банних, і на кухонних рушниках. Також неприємний затхлий запах може з’явитися в переповненому кошику для білизни.Щойно ви помітили сморід, необхідно одразу випрати рушники, адже цвіль може спричинити ще й пошкодження та знебарвлення тканин.

Як прибрати запах плісняви з рушників

Замочування

Наповніть відро або раковину теплою водою і додайте 1/2 склянки білого оцту. Занурте в рідину свої рушники і залиште їх там на 30 хв. Кислота повинна усунути бактерії, що викликають запах.

Прання

Після замочування покладіть рушники в пральну машину та встановіть на ній найгарячішу температуру, дозволену для прання ваших рушників. Потім додайте ваш звичайний засіб для прання та 1/2 склянки харчової соди.

Висушування

Не залишайте свої рушники вологими після прання на довго, адже там може знову з’явитися цвіль. Якщо у вас є сушильна машина, то виберіть високу температуру. А якщо немає, то повісьте рушники на сонце.

Як запобігти появі затхлого запаху на рушниках

  • Не залишайте рушники вологими та перед тим, як складати їх в шафу, переконайтесь, що вони повністю висохли;
  • Провітрюйте ванну кімнат регулярно;
  • Не забувайте прати рушники раз на тиждень.

Фахівці з безпеки харчових продуктів назвали найшкідливіше морозиво в українських магазинах та розповіли як обрати правильний холодний десерт

неділя, 4 травень 2025, 18:42

З початком теплих днів морозиво повертається на полиці магазинів у всьому різноманітті - з шоколадом, фруктами, вершкове, пломбір та навіть без цукру. Та не все так смачно, як здається. РБК-Україна (проект Styler) розповідає, яке морозиво не варто купу...

Фахівці назвали швидкість автомобіля, на якій шини зношуються вдвічі менше

неділя, 4 травень 2025, 17:54

Головний ворог автомобільних покришок — швидкість, адже з її збільшенням зростає тертя протектора об асфальт, в колесі підвищується температура та деформується гума. При швидкості понад 100 км/год навантаження на шини подвоюється, особливо на поворотах...