Господиням на замітку! Як очистити рушники від запаху цвілі

Навіть найуважніші господарі та господині стикаються з проблемами, які іноді здаються непереборними. Одна із них - це цвіль. На жаль, запах плісняви може з’являтися в будь-якому місці, навіть на рушниках. Про те, як його позбутися, розповів Apartment Therapy, передають Патріоти України.

Вологість, тепло і погане провітрювання – це ідеальні умови для розвитку цвілі. Вона може з’явитися і на банних, і на кухонних рушниках. Також неприємний затхлий запах може з’явитися в переповненому кошику для білизни.Щойно ви помітили сморід, необхідно одразу випрати рушники, адже цвіль може спричинити ще й пошкодження та знебарвлення тканин.

Як прибрати запах плісняви з рушників

Замочування

Наповніть відро або раковину теплою водою і додайте 1/2 склянки білого оцту. Занурте в рідину свої рушники і залиште їх там на 30 хв. Кислота повинна усунути бактерії, що викликають запах.

Прання

Після замочування покладіть рушники в пральну машину та встановіть на ній найгарячішу температуру, дозволену для прання ваших рушників. Потім додайте ваш звичайний засіб для прання та 1/2 склянки харчової соди.

Висушування

Не залишайте свої рушники вологими після прання на довго, адже там може знову з’явитися цвіль. Якщо у вас є сушильна машина, то виберіть високу температуру. А якщо немає, то повісьте рушники на сонце.

Як запобігти появі затхлого запаху на рушниках

  • Не залишайте рушники вологими та перед тим, як складати їх в шафу, переконайтесь, що вони повністю висохли;
  • Провітрюйте ванну кімнат регулярно;
  • Не забувайте прати рушники раз на тиждень.

Що ви побачили першим на картинці? Це розкаже про вас більше

середа, 24 липень 2024, 8:10

Подивіться на картинку та скажіть, що ви побачили на ній насамперед, передають Патріоти України. Печера:. Голова:. Дерево:. Море:. Важливо пам'ятати, що це лише орієнтовний тест, і він не може дати вам абсолютно точну характеристику.

Це може шокувати! ТОП-10 фактів про смерть, які ви могли не знати

середа, 24 липень 2024, 7:55

Смерть - це тема, яка у більшості людей викликає страх. Та іноді, чим більше знаєш про якусь річ, тим менше вона лякає. Експерти розповіли для EverydayHealth 10 фактів про смерть, які ви могли не знати, передають Патріоти України. Існує великий перелік...