Найдоступніше і найпопулярніше м’ясо - куряче. З нього готують неймовірну кількість різноманітних страв, передають Патріоти України. А чи замислювалися ви про те, що м’ясо може бути "багате" різними токсинами та антибіотиками?
За допомогою "Погляду" розповімо, як очистити птаха від таких "друзів" у себе на кухні. Безумовно, ці способи не позбавлять м’ясо всіх небажаних добавок, але все ж таки більшість з них піде.
При варінні магазинної курки необхідно зливати воду мінімум один раз — саме в бульйоні залишаються всі "сюрпризи". Безумовно, використовувати його не можна – у ньому немає нічого корисного. Якщо ви хочете зробити смачний та корисний суп на курячому бульйоні, то для цього підійде виключно домашня курка.
При запіканні курки в духовці необхідно знімати з неї шкіру — саме у шкірі там збираються всі токсини та хімічні речовини. З цієї причини краще не використовувати внутрішні органи магазинної птиці.
Можна потримати птицю у спеціальному розчині. Для цього необхідно в 1 літрі води розчинити кілька столових ложок солі та сік чверті лимона. Після двох годин у такому маринаді з курки піде максимальна кількість токсинів.
А ось за підозри на велику кількість антибіотиків м’яса на м’ясо необхідно нанести збитий білок і дати йому вбратися. Через півгодини тушку слід опустити в місткість із водою та молоком у рівному співвідношенні. З цими порадами ви не хвилюватиметеся за якість м’яса.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...