Найапетитніше, коли сало просолюється, а його шкірка стає м’якою. Та вона може бути окремим делікатесом в такому випадку. Якщо ж вона вийшла жорстка та занадто гумова, доведеться її відрізати та викидати.
Результат залежить не тільки від технології приготування, але й від якості продукту. Експерти кажуть, що на м’якість шкіри впливає правильність обробки після забою.
Вибирайте для засолювання шматки сала з тонкою шкірою. Краще, щоб вона була з легким коричневим відтінком та ароматом підгорілої соломи. Якщо чи можете свіже сало проштрикнути сірником, воно точно хороше. А сало з білувато-рожевим відтінком краще не брати.
Налийте в сковороду воду. Нехай закипить. Шкіркою донизу покладіть шмат сала. У воді повинна знаходитися частина зі шкіркою, а от саме сало не треба заливати водою.
Таким способом потрібно проварити шкірку протягом 5 хвилин. А далі вже можете засолювати продукт. При такій попередній підготовці шкірка в сала точно буде м’якою.
Правильний режим засинання прямопропорційно впливає на те, чи буде ваш сон спокійним чи ні — і одна ключова звичка може серйозно впливати на це, передають Патріоти України. Дослідження показало, що дорослі, які користувалися мобільним телефоном або пла...
Колишня чемпіонка та письменниця Great British Bake Off Ненсі Біртвістл розповіла про простий спосіб боротьби з жовтими плямами від поту на одязі, особливо білому, передають Патріоти України. Вона пояснила, що іноді простого циклу прання недостатньо, щ...