За словами експерта, необхідно усвідомлювати те, за якими посиланнями переходите і куди. Найменша підозра, що посилання може привести на фейковий або шахрайський ресурс, має зупинити від переходу. Це ж стосується і скачування підозрілих файлів.
Не можна надавати дозволи підозрілим додаткам від невідомих розробників. Бо невідомо, які там можуть бути вбудовані віруси або заради яких цілей ці продукти поширюються.
Не варто використовувати безкоштовні проксі-сервери та VPN, а тільки платні клієнти. В іншому разі немає жодної гарантії у збереженні конфіденційної інформації, тим паче такої, як дані банківських карток, логіни та паролі, листування.
Важливою умовою цифрової безпеки експерт назвав використання двоетапної аутентифікації.
Користувачам також рекомендується за можливості використовувати двоетапну аутентифікацію для своїх облікових записів в Інтернеті. Більшість банків і великих соціальних мереж надають таку можливість. Як випливає з назви, двоетапна автентифікація вимагає двох кроків: введення пароля і введення номера, доступного тільки вам.
Прання постільної білизни і рушників є невід’ємною частиною підтримки чистоти та гігієни у домі. Важливо не лише регулярно проводити цей процес, але й правильно обирати температуру прання, адже саме вона впливає на якість очищення, знищення бактерій, п...
Куряча грудка - популярний вибір для здорових та швидких страв. Але часто після приготування вона виходить сухою, жорсткою та несмачною. Проте один простий трюк може змінити все - і ваша курятина буквально танутиме в роті, Патріоти України. Навіть при...