Сік лимона або лимонна кислота прекрасно справляються зі старими плямами. Засипте в чашку 2 чайні ложки лимонної кислоти або влийте сік половини лимона. Розітріть по стінках чашки і залиште на 5 хвилин. Промийте чашку гарячою водою і витріть залишки бруду губкою.
Харчова сода – незамінний помічник у видаленні різних плям. Її можна використовувати в чистому вигляді, але це може пошкодити покриття чашки. Для м'якого очищення до столової ложки соди додайте кілька крапель теплої води і замісіть кашку. Розмажте її по стінках чашки і видаліть наліт губкою.
З видаленням старих і засохлих плям добре справляється зубна паста. Невелику кількість пасти нанесіть на губку або непотрібну зубну щітку. Протріть найбільш забруднені місця.
Забруднення можна відмити за допомогою солі крупного помелу. Але цей спосіб не дуже надійний: крупиці солі можуть пошкодити поверхню чашки, через що з'являються тріщини. Для дбайливого очищення замочіть чашку на 2 години в сольовому розчині. Для цього налийте в кухоль теплу воду і розчиніть 1 ч.л. солі.
Найпростіший спосіб "оновити" посуд – використовувати засіб для миття. Добре справляється з нальотом крем для чищення посуду. Розподіліть його по поверхні чашки і залиште на пару хвилин. Після використання засобу не забудьте добре обполоснути посуд кілька разів.
Щоб на чашці не засихав наліт, її потрібно мити теплою водою відразу після пиття. Також можна заварювати листовий чай замість пакетиків – він не утворює "плівку".
20 травня за новим стилем (2 червня за старим) вшановують пам'ять мучеників Фалалея, Олександра та Астерія. За юліанським календарем згадують явлення в небі Хреста Господнього в Єрусалимі. . 20 травня наші предки займалися посівом огірків. Для цієї сп...
У вирі тривожних подій, коли кожен день може приносити нові виклики та невизначеність, відчуття постійного стресу стало, на жаль, знайомим багатьом українцям. Війна впливає на всі аспекти нашого життя, викликаючи емоційну напругу, страх і тривогу за ма...