Як не переплачувати за додатковий багаж у подорожі - ці способи допоможуть заощадити

Багаж - чи не головна проблема, яка спіткає туристів на шляху, особливо літаками. Неочікувані витрати можуть чекати мандрівників в аеропорту через перебільшення ваги або габаритів, передають Патріоти України.

Для подорожей варто обрати функціональні сумки й не брати з собою речі першої потреби. OBOZREVATEL зібрав практичні поради, як обійтися без додаткових витрат на багаж.

  • Розмір валізи

Під час покупки квитка онлайн варто звертати увагу на габарити багажу, який дозволяє авіакомпанія. Він не завжди стандартний. Наприклад, бюджетні авіакомпанії завжди вимагають додаткову плату і включають у вартість квитка лише маленьку сумку до 8 кілограмів.

  • Вибір сумки

Якщо ви не хочете переплачувати, безпрограшним варіантом буде м'яка сумка або рюкзак. В цьому випадку працівники авіакомпанії можуть не перевіряти вагу. Не економте на покупці валізи, обирайте модель з відділеннями, кишенями та перегородками. Кожен порожній простір можна заповнити. Оптимальна організація не тільки допоможе уникнути плати за багаж, але й дозволить легко знайти свої речі під час відпустки.

  • Предмети першої необхідності

Подорожувати з легкістю можна лише якщо ви берете з собою речі першої потреби. Важка валіза, купа речей і зайві витрати можуть зіпсувати відпустку. Перш ніж почати заповнювати валізу, знайдіть час, щоб скласти список предметів, які знадобляться під час поїздки. Це дозволить залишатися організованими і не буде спокуси взяти зайві предмети.

  • Одягайте важке на себе

Важкі кросівки, пальто чи светр варто одягнути на себе, а не класти у валізу. Таким чином у валізу може влізти більше важливих речей, які займають менше місця. Важкі та габаритні речі можна нести в руках, їх не потрібно класти на ваги в аеропорту.

  • Методи пакування

Варто максимізувати простір у валізі за допомогою правильних методів пакування. Використовуйте компресійні пакети для зменшення об'єму, які можуть значно оптимізувати доступний простір. Одяг варто скручувати у рулети, так вони займатимуть менше місця.


Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...

Творять дива! Названо продукти, які корисні для судин та допомагають уникнути хвороб

субота, 23 листопад 2024, 6:47

Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...