Як почистити оселедець за 2 хвилини - ділимося найшвидшим і найпростішим способом

Одна з найпростіших, бюджетних, але водночас одна з найкорисніших видів риби оселедець. З неї можна приготувати закуски, додати в салати, зробити смачний форшмак. Ще її можна самостійно засолити у пряному маринаді і навіть зварити та посмажити, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz ділиться з вами лайфхаком, як всього за 2 хвилини почистити оселедець так, щоб не пошкодити філе і щоб у ньому не було кісточок. Лайфхак був опублікований на YouTube-каналі "SMAKplus – Ідеї до смаку"

Як швидко почистити оселедець:

1. Відріжте від риби голову, випатрайте її й відріжте хвіст, плавці.

2. Зніміть шкіру, але дуже обережно, щоб не пошкодити філе. Зробіть по хребту надріз, щоб легше можна було витягти кістку.

3. Руками добре натисніть на кістку, акуратно прогинаючи її усередину так, щоб філе було цілим. Видаліть хребет

4. Кісточки, що залишилися, виберіть кухонним пінцетом – і можна використовувати готове філе для приготування страв

Як забути про пил назавжди - рецепт мийного засобу зі звичайним оцтом

понеділок, 25 вересень 2023, 9:13

Пил в оселі - це одне з найнеприємніших завдань при прибиранні, яке напевно ненавидить кожен господар та господиня. Здається, що ти вже ретельно прибрався, а через деякий час пил знову повертається, ніби ти взагалі нічого не робив, передають Патріоти ...

Як з’являються червоні і коричневі плями у яйцях і чи можна їх їсти - відповідь вчених

понеділок, 25 вересень 2023, 8:38

Господині часто стикаються з ситуацією, коли під час готування розбивають яйце, а воно має невеличку пляму червоного або коричневого кольору. Це одразу змушує задуматись про те, чи можна їсти такий продукт, передають Патріоти України. Видання IFLScien...