Пральна машина допомагає нам тримати у чистоті усі свої речі, не докладаючи практично ніяких зусиль з нашого боку. Проте й вона сама потребує правильного догляду, передають Патріоти України.
Після довгого використання машинки на її тені (деталі, яка нагріває воду до потрібної температури) з’являється накип. Щоб його видалити, можна застосовувати спеціальні засоби, куплені у магазині. Проте є способи, як позбутися накипу в пральній машині в домашніх умовах, власноручно приготувавши свій засіб для очищення з різних складників.
1. Лимонна кислота і миючі засоби
Потрібно у велику ємність покласти 40 г лимонної кислоти та 8-10 чайних ложок екозасобу для миття посуду. Потім додати 2 ковпачки кондиціонера для білизни та 1 біотаблетку для посудомийної машини (її потрібно попередньо розтовкти у порошок). Усе це заливаємо невеликою кількістю води – приблизно 80-100 г, і ретельно перемішуємо.
Для кращої ефективності можна навіть збити цю суміш блендером, щоб утворилася густа піна. Потім заливаємо її в барабан пральної машини і запускаємо прання за температури 60 градусів без речей всередині.
Провести очищення пральної машини від накипу можна і за допомогою самої лише лимонної кислоти. У цьому разі насипаємо її в кількості 25-30 г у відсік для порошку і запускаємо прання за відсутності речей всередині, встановивши високу температуру та максимальну тривалість.
Після того, як цикл прання буде закінчений, потрібно перевірити, чи не лишилися великі відламані часточки нальоту на манжеті барабана та у шлангу зливу. Таким способом не можна користуватися частіше 1 разу на 3 місяці, щоб не нашкодити техніці.
Потрібно змішати четверту частину склянки харчової соди з такою ж кількістю води, і залити цю суміш у відсік для порошку. При цьому в барабан пральної машини наливаємо дві чашки 9-відсоткового оцту. Увімкнути прання на максимальну тривалість і з високою температурою.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...