
М’ясо є важливою складовою раціону багатьох людей, яке до того ж можна готувати по-різному. Але не у всіх воно виходить ідеальним: то виходить занадто жорстким, то зовсім не соковитим, а то й просто несмачним.
Подробиці
Є деякі кулінарні секрети, які допоможуть вам подавати тільки найкращі м’ясні страви до столу.
- Щоб радувати соковитими стравами, варто знати одну просту річ: м’ясо ніколи не подають відразу ж після приготування. Справа в тому, що при ранній подачі з м’яса просто витече весь сік. Тож зачекайте 10 хвилин.
- Щоб м’ясо не вийшло твердим і завжди пропікалося, не слід забувати про те, що його потрібно відбивати за допомогою молоточка.
- Ніколи не забувайте про те, що всі види м’яса (навіть звичайна курка) потребують маринування. У результаті ми отримаємо м’яке, соковите та ніжне м’ясо, яке буквально тане у роті.
- Мрієте отримати апетитну скоринку, коли готуєте біфштекс, але все аж ніяк не виходить? Є один секрет, яким багато хто користується вже десятиліттями. Подрібніть цукор за допомогою кавомолки. Змастіть ним м’ясо, обсмажте на сухій сковорідці і потім додайте рослинну олію.
- Любите гуляш, але м’ясо постійно виходить жорстким? Є один надійний спосіб, який допоможе це виправити. Варто запастися терпінням і томити страву близько 2 годин, не збільшуючи вогонь.
- Яловичина – м’ясо смачне, але примхливе. Щоб воно вийшло ідеальним, варто готувати його за такою схемою: спочатку йде обсмажування на сковороді до утворення апетитної скоринки, а потім уже запікання. Так же можна приготувати і ростбіф.
Чи є молоко та сир причиною ваших кошмарів і проблем зі сном? Лікар Еллі Кеннон дає неочікувану відповідь, передають Патріоти України. Проблеми з сном можуть мати безліч причин — від стресу до несприятливих умов у спальні. Однак чи може бути, що молочн...
Боротьба з вапняним нальотом на сантехніці —-знайома проблема майже кожному. Особливо страждають душові лійки, де осад з жорсткої води накопичується у форсунках, зменшуючи напір води й псує зовнішній вигляд. Але є простий, недорогий та екологічний спос...