Психологи стверджують, що поза для сну, яку людина приймає найчастіше, може багато розповісти про її особистість, передають Патріоти України.
Справа в тому, що на рівні підсвідомості людина приймає ту позу, в якій їй найбільш комфортно психологічно, і в якій вона відчуває себе захищеною. Придивіться до себе перед сном і під час пробудження. Чи є у вас улюблені пози для сну?
Подивіться на ці 4 найпоширеніших пози, і виберіть ту, яка вам імпонує. Не забудьте поділитися своїми результатами в коментарях.
1. Сон на спині.
У такій позі людина досить розслаблена. Це говорить про впевненість в собі. Такі люди завжди готові до прийняття нової інформації і нових знайомств. Однак упевненість в собі може змінитися самовпевненістю. Показником цього є гіпертрофія даної пози сну і надмірне заняття всього ліжка: в такому випадку спляча людина широко розкидає руки і ноги, намагаючись зайняти побільше простору.
2. Поза «зародка».
Положення сплячого на боці, при цьому ноги зігнуті і підтягуються до живота, а сама людина обіймає ковдру або сама себе. Як правило забивається в дальній кут ліжка або прагне зайняти простір біля стіни. Ця поза говорить про те, що людина не хоче брати участь у подіях, які проходять повз нього. Цим людям вкрай необхідний лідер, покровитель або захисник, який зможе захистити їх і взяти опіку над ним, а відповідальність на себе.
3. Поза на животі.
Це поза, коли людина лежить на животі і намагається «обійняти ліжко». Руки лежать на подушці або з боків тіла, ноги не підтискаються. Людина, яка спить в такій позі, намагається керувати своїм життям і самостійно приймати всі важливі рішення. Крім того, їй складно брати дл увагу критику, так як вона вважає всі свої дії і рішення вірними. Така поза сну говорить про надзвичайну завзятість в досягненні мети і увагу до дрібниць.
4. Поза на боці.
Як правило, таку позу можна відрізнити від першої пози «зародка» по більш розслабленому положенню тіла. Люди, які проводять більшу частину ночі в такій позі, мають аналітичний склад розуму, абсолютно адекватні, спокійні і надійні. Вони досить легко пристосовуються до будь-якої життєвої ситуації і легко переносять життєві труднощі, при цьому не маючи великої психічної сили або особливих якостей.
Є такі види картоплі, які експерти в жодному разі не рекомендують садити, бо врожаю можна де дочекатися, передають Патріоти України з посиланням на РБК. Не рекомендовано висівати картоплю, яка дала мало урожаю минулого сезону. Перед висаджуванням бульб...
Лавровий лист – одна з найпопулярніших спецій, яку додають у супи, тушковані страви та соуси. Його аромат глибокий і насичений, але неправильне використання може зіпсувати смак страви, зробивши її гіркою. Варто розібратись, коли саме слід додавати лавр...