Від вибору деревини залежить те, як добре горітимуть дрова. Якщо вам потрібно опалювати взимку будинок, тоді потрібно підійти до вибору дров серйозно. Адже деякі види дерева коштують дешевше, але сгорають швидше, а найдорожча деревина добре горітиме і матиме хорошу тепловіддачу, зазначають Патріоти України.
Деревину для опалення будинку краще купувати щільних порід. Ідеально підходять для топки печі дуб, в'яз, горіх, береза, груша. Хвоя горить швидко, забиває димар і виділяє при горінні смоли. Осика має низьку тепловіддачу. Нею можна розпалити камін у будинку та створити відчуття затишку, але щоб обігріти весь будинок, доведеться спалити багато осинових дров. Те саме стосується і тополі. До того ж дрова з тополі зберігаються недовго.
Найкращі дрова для обігріву житла взимку – дубові. Вони й найдорожчі. Непоганою альтернативою є береза, яка лише трохи поступається дубові в тепловіддачі. Ціна дров залежить від обсягу. Їх вартість коливається від 1000 до 1750 грн за кубометр.Для якісного обігріву будинку потрібно правильно закладати дрова у піч. По довжині дрова повинні бути такими, щоб до ґрат залишалося 5-10 сантиметрів, а по товщині – не більше 9 сантиметрів. Не потрібно закладати дрова щільно один до одного, має бути невеликий простір для циркуляції кисню.
При розпалюванні дров скіпку та папір слід класти зверху на дрова, а не під ними. Це забезпечить більш тривале горіння дров та більш високу тепловіддачу. Нижні колоди будуть поступово втягуватися в горіння, грубка буде довше топитися і залишатися гарячою.
Якщо під рукою немає таблеток або ви не бажаєте розв'язувати проблему медикаментозно, кухня може стати вашим союзником у боротьбі з головним болем. У звичних продуктах часто ховаються природні засоби, які здатні полегшити біль або навіть запобігти його...
Телевізійна техніка радянської епохи, особливо моделі 1950-1980-х років, займає особливе місце у пам'яті покоління, яке жило за часів СРСР. Попри те, що телевізори були дефіцитним і дорогим товаром, символом престижу та важливим джерелом інформації та ...