Диван - один з предметів меблів, що найчастіше використовуються. У результаті він досить сильно забруднюється. На деяких диванах є чохли, що знімаються, і почистити їх не проблема. Якщо ж так зробити не можна, то не обов’язково замовляти хімчистку додому, ефективно почистити диван можна і самотужки. Про те, як позбутися плям на дивані, пише Informacion, передають Патріоти України.
Почніть з очищення пилососом поверхні меблів. Таким чином можна прибрати весь пил та кліщів. У важкодоступних куточках, куди не дістати пилосмоком, пройдіть щіткою.
Після видалення пилу протріть диван невеликою кількістю нашатирного спирту, розведеного у теплій воді. Для цього змочіть м’яку ганчірку в розчині й протріть всю оббивку зверху донизу. Для видалення невеликих забруднень цього буде достатньо. Коли диван просохне, ним можна буде користуватися як завжди.
Якщо ж на м’яких меблях є плями, використовуйте спеціалізований засіб з магазину, або приготуйте його самостійно.
Щоб видалити складні плями з диванів, стільців або оббивки автомобіля можна використовувати перкарбонат натрію (або кисневий порошок). Розчиніть 2–3 столові ложки цього потужного засобу для виведення плям у літрі гарячої води й нанесіть розчин на плями. Залишіть на 5-10 хвилин, потріть щіткою, промийте великою кількістю води та дайте висохнути.
Перш ніж використовувати цей лайфхак для чищення оббивки, протестуйте засіб на невеликій непомітній ділянці, щоб переконатися, що вона не знебарвить її!
Позбутися плям на м’яких мебях допоможе сіль. Особливо ефективна вона проти жирних плям. Змішайте трохи солі з невеликою кількістю лимонного соку і натріть пляму, щоб видалити її.
Перекис водню – один із найкращих засобів для видалення плям поту та крові. Перед застосуванням найкраще розбавити цей продукт водою та протестувати на непомітній ділянці дивана чи крісла.
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...
Дехто заморожує хліб перед вживанням. Дізнавшись причину, ви, ймовірно, також візьмете цю звичку на озброєння, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Справа в тому, що після заморожування в хлібі збільшується вміст клітковини порівняно зі свіж...