Якісні парфуми здатні справити враження на оточуючих та ефектно доповнити образ. Однак із нанесенням ароматної рідини варто бути обачними з дозуванням легко переборщити, а надто виражений запах може спровокувати головні болі, передають Патріоти України.
Взимку є ще одна небезпека – спирт, що міститься у складі парфумерної води, дуже пересушує шкіру та волосся. Куди не можна наносити парфуми взимку, навесні та влітку – читайте у матеріалі OBOZ.UA.
"Зимові" парфуми
Суперечки щодо того, як правильно наносити парфуми, і досі не вщухають. Звісно, ніхто не може заборонити нанести кілька крапель на волосся, хутряне пальто чи навіть пуховик. Фахівці застерігають: у складі парфумованої рідини міститься спирт, що пересушує волосся, шкіру та хутро – якщо ви все-таки вирішили освіжити шубу після шафи. Для волосся краще використовувати спеціальні місти. Mist у перекладі з англійської – легкий туман, і назва передає суть косметичного засобу. Ці аерозольні продукти зазвичай випускаються у форматі спрею та застосовуються шляхом розпилення на волосся.
Якщо ви носите натуральне хутро, зверніть увагу, що на заводах його обробляють спеціальними хімікатами, які можуть вступити в реакцію зі спиртом. Внаслідок цього хутро може пошкодитися та змінити колір.
Парфуми у теплу пору року
Парфуми схематично поділяють на "зимові" та "літні". У теплу пору року не варто користуватися тими ж ароматами, які "зігрівали" вас взимку. "Зимові" парфуми мають більш виражений шлейф, що влітку буде занадто важким. З приходом весни краще перейти на більш квіткові та свіжі аромати з нотками цитрусових та зелені.
Пам’ятайте, що парфуми слід наносити тільки на очищену шкіру і найкраще це робити одразу після душу. До речі, гелі і лосьйони можуть змішатися з парфумами, тому краще надати перевагу делікатним засобам для душу без яскравої віддушки. У теплий сезон важливо не переборщити з кількістю рідини на шкіри. Достатньо натиснути на дозатор, створити у повітрі легку хмаринку та увійти у неї.
Влітку краще не наносити парфуми на зони, які швидко потіють: зап'ястя, колінні та ліктьові згини, шию. Є ризик сильного спотворення аромату. Підійдуть більш "прохолодні" ділянки тіла: плечі, ключиці, лопатки. Неправильне використання парфумерії може призвести не лише до головної болі, а й до подразнення шкіри, в тому числі й алергічних реакцій.
Безумовно, всім подобається, коли млинці виходять з дірочками. Така страва має дуже апетитний зовнішній вигляд, передають Патріоти України. Однак домогтися подібної ніздрюватості досить складно. Потрібно враховувати одразу декілька нюансів приготування...
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...