Лікарі-дієтологи поділилися рекомендаціями щодо важливості включення зеленого горошку в раціон харчування для запобігання анемії, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Цей продукт, за словами спеціалістів, містить майже сім відсотків щоденної потреби заліза. У 100 грамах зеленого горошку криється 8,6 грама білка та 8,8 грама клітковини, роблячи його не лише поживним, а й насиченим. Крім того, зелений горошок є цінним джерелом вітамінів групи В, К, С і фолієвої кислоти. Важливим плюсом цього продукту є наявність антиоксидантів — лютеїну та зеаксантину, які благотворно впливають на здоров'я очей.
Особливу увагу експерти приділили високому вмісту заліза в зеленому горошку, зазначивши, що одна порція цього овоча покриває сім відсотків добової норми мікроелемента. Однак варто пам'ятати, що надлишок вживання горошку може викликати дискомфорт у шлунково-кишковому тракті, оскільки він може спричинити здуття та інші неприємні відчуття.
Важливо зазначити, що поживна цінність зеленого горошку практично не втрачається за будь-якого способу його приготування: свіжого, замороженого або консервованого. Фахівці закликали не забувати про важливість різноманітного і збалансованого харчування, де зелений горошок посяде заслужене місце.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...