Лайфхак: Як змусити пральну машину споживати в 2 рази менше електроенергії

Рахунки за комунальні послуги з кожним роком лякають все більше. Іноді диву даєшся: звідки стільки електроенергії і води? Починаєш замислюватися про те, де можна заощадити, щоб в наступному місяці не віддавати величезні суми. Економне прання - відмінне рішення, передають Патріоти України.

Тільки подумайте: під час прання ми витрачаємо не тільки пральний порошок, кондиціонер або капсули (які, до речі, теж недешеві). Крім цього, ми витрачаємо велику кількість води і електроенергію. Розповідаємо, як прати економно і не переплачувати за послуги.

Невисокі температури

Під час прання при 60 °С ваша пральна машинка витрачає в 4 рази більше електроенергії, ніж при 30 °С! Якщо хочете заощадити, вибирайте ті режими, при яких пралка розігріває воду до 30-40 °С. Безумовно, такий варіант підходить в тих випадках, коли не потрібно прати дитячі речі або одяг хворих людей. Щодо плям не переживайте: сучасні засоби для прання відмінно працюють навіть при невисоких температурах. Крім того, в злегка прохолодній воді тканини не так сильно запираються. А це означає, що вони збережуться довше.

Попереднє замочування, сушка і відкладений старт

Всі ці функції на сучасних пральних машинах дуже зручні і часто виручають. Однак, якщо хочете заощадити, від них краще відмовитися. При необхідності замочити речі можна і в тазику, а білизну висушити на свіжому повітрі. До речі, не всі типи тканин добре переносять сушку в пральній машинці.

Кількість білизни

Намагайтеся завантажувати бак пральної машинки повністю. Прилад витрачає однакову кількість ресурсів в будь-якому випадку. І неважливо, перете ви два рушники або повний кошик білизни.

Кількість порошку

Безумовно, виробники засобів для прання роблять великі ковпачки і ложечки-дозатори для порошків. Однак слід пам'ятати: чим більше засобу, тим більше піни. В такому випадку машинка буде частіше зливати воду і набирати нову. Не перестарайтеся з пральним порошком. Крім того, використовувати потрібно тільки засоби, що спеціально призначені для пральної машинки. У порошку для ручного прання, господарському милі та інших засобах немає піногасників. Тому навіть через невелику їх кількості піни буде багато.

Вибір пральної машини

Пральні машинки бувають різні. Якщо найближчим часом ви подумуєте купити нову, вибирайте автомат класу А+++. Такі прилади витрачають менше електрики. Відповідно, машинки класів А++, А+, А, В і так далі витрачають більше. Крім того, майже на всіх сучасних агрегатах є режим «Економного прання» або «Екопрання». У такому режимі вони витрачають мінімум електрики і води.

Якщо почнете виконувати написані тут правила, зможете скоротити витрати в 2-5 разів тільки на пральній машинці! Крім того, не забувайте вимикати світло в приміщеннях, вимикати воду під час чищення зубів. Купіть економні лампочки і з розумом використовуйте ресурси.

ТОП-3 секрети ідеальних дерунів - хитрощі досвідчених кулінарів

четвер, 21 листопад 2024, 18:14

Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...

А ви це знали? Чи потрібно знімати пінку з м'яса під час варіння

четвер, 21 листопад 2024, 16:56

Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...