самого дитинства ми чули закиди мам через неприбрані ліжка. Подорослішавши, одні люди навчилися прибирати постільне, інші так і не придбали цей навик. Виявилося, що він і не потрібен - УНІАН з'ясував, чому не можна заправляти ліжко вранці, передають Патріоти України.
Лікарі стверджують, що в ліжку і постільній білизні живуть пилові кліщі, навіть якщо ви регулярно чистите диван і перете наволочки з простирадлами. Якби ви могли віднести свою білизну в лабораторію, то дізналися б, що з ранку кількість комах буде близько мільйона.
Ідеальне середовище розмноження для них - висока вологість і кімнатна температура, тому якщо ви відразу після пробудження накриєте простирадло і наволочки теплою ковдрою, пилових кліщів в постільному стане ще більше.
Самі по собі ці шкідники не є небезпечними для людини, але ризик може виникнути від екскрементів, які залишають комахи. Кліщові фекалії часто стають причиною:
Єдиний спосіб позбавлення від пилових кліщів - регулярне прання постільного при температурі мінімум 60 градусів, а також ретельна сушка на відкритій місцевості під сонячними променями. З огляду на цю інформацію, сподіваємося, що ви запам'ятаєте, чому не можна заправляти ліжко відразу після сну.
Насправді, максимум, що вас чекає - це скандал від "другої половинки", яка не знає, чому не можна заправляти ліжко вранці. Ви можете їй пояснити, наскільки високі ризики, і яку небезпеку несе така звичка. Ідеальний варіант в такому випадку - почекати, поки ліжко охолоне, а вже потім заправляти його.
ВАЖЛИВО: враховуйте, що якщо ви будете роками спати на одній і той самій білизні, то пилових кліщів не вдасться вивести навіть пранням, саме тому дерматологи рекомендують міняти наволочки, простирадла і підковдри раз на півроку.
Є люди, які, коли вранці встають, відразу йдуть в душ, що допомагає їм прокинутися. Крім того, це чудовий спосіб зволожити шкіру, підготувавши її до поглинання поживних речовин із засобів догляду за шкірою, пише medonet. А ще вечірній душ є ефективним ...
В Україні скасували норму 2012 року, за якою для зайняття народною медициною був потрібен спеціальний дозвіл, передають Патріоти України з посиланням на постанову від 8 квітня 2025 р. № 400. Своїм рішенням Кабмін скасував постанову від 3 грудня 2012 ...