Кімнатні рослини служать не просто окрасою житлового приміщення, але ще допомагають очистити повітря від шкідливих речовин. Деякі - виділяють біологічно активні речовини, що пригнічують зростання бактерій, фітонциди, передають Патріоти України.
Кисень
Фітонциди
По-перше, щоб боротися з бактеріями, заведіть мирт. Ця рослина потребує яскравого освітлення та рясного поливу. У літню пору вимагає більше уваги, але в цілому вважається невибагливою, до того ж красиво цвіте і гарно пахне.
По-друге, навіть якщо отримати врожай лимонів або інших цитрусових зовсім не світить, обов’язково посадіть собі хоча б один екземпляр на кімнату. Хороше освітлення та періодичний полив – і рослина захистить ваш будинок від хвороботворних бактерій.
По-третє, заведіть евкаліпт. Він вибагливий до температури та поливу, але користь у період ГРВІ та грипу переоцінити буде складно.
Споживають шкідливі речовини
Сансев’єрія. Назва складна, але рослина невибаглива. Їй потрібне сонячне світло, мінімальний полив, а до протягів та перепадів температури ця рослина стійка.
Хамедорея. Середнє освітлення та середній полив – ось усе, що їй потрібне. Натомість вона буде поглинати всі шкідливі речовини, що виділяють сучасні матеріали в будинку.
Драцена. Чутлива до нестачі сонячного світла та переливів.
В іншому – мінімум уваги і можна не переживати, що ваш будинок стане будинком для бактерій чи сховищем формальдегіду.
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...