Кімнатні рослини служать не просто окрасою житлового приміщення, але ще допомагають очистити повітря від шкідливих речовин. Деякі - виділяють біологічно активні речовини, що пригнічують зростання бактерій, фітонциди, передають Патріоти України.
Кисень
Фітонциди
По-перше, щоб боротися з бактеріями, заведіть мирт. Ця рослина потребує яскравого освітлення та рясного поливу. У літню пору вимагає більше уваги, але в цілому вважається невибагливою, до того ж красиво цвіте і гарно пахне.
По-друге, навіть якщо отримати врожай лимонів або інших цитрусових зовсім не світить, обов’язково посадіть собі хоча б один екземпляр на кімнату. Хороше освітлення та періодичний полив – і рослина захистить ваш будинок від хвороботворних бактерій.
По-третє, заведіть евкаліпт. Він вибагливий до температури та поливу, але користь у період ГРВІ та грипу переоцінити буде складно.
Споживають шкідливі речовини
Сансев’єрія. Назва складна, але рослина невибаглива. Їй потрібне сонячне світло, мінімальний полив, а до протягів та перепадів температури ця рослина стійка.
Хамедорея. Середнє освітлення та середній полив – ось усе, що їй потрібне. Натомість вона буде поглинати всі шкідливі речовини, що виділяють сучасні матеріали в будинку.
Драцена. Чутлива до нестачі сонячного світла та переливів.
В іншому – мінімум уваги і можна не переживати, що ваш будинок стане будинком для бактерій чи сховищем формальдегіду.
Багато людей віддає перевагу помідорам, вирощеним власноруч вдома, тому що вони набагато ароматніші і смачніші, ніж ті, які можна купити у супермаркеті. Але їх вирощування тільки на перший погляд здається простим. Експерти з садівництва розповіли про н...
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...