Вкриті дрібними крапельками води вікна - звична картина взимку. Появі конденсату сприяють вологість внаслідок життєдіяльності людини та перепади температури. І хоча в утворенні конденсату на вікнах немає нічого незвичайного, не слід ігнорувати вогкість вікон, передають Патріоти України.
Для боротьби з конденсатом радять натирати вікна різними підручними засобами. Але перш ніж звернутися до цих речовин варто спробувати методи, про які пише Merkur.
Якщо на внутрішній стороні шибки утворився конденсат, його слід видалити ганчіркою. Інакше на ущільнювачах згодом може утворитися пліснява. Яскравою ознакою цього є потемніння силікону. Грибкові спори становлять потенційну небезпеку здоров’ю. Крім того, надмірна волога може також пошкодити раму, якщо вікна дерев’яні.
Періодичне запотівання вікон вважається нормою. А от якщо вікна пітніють регулярно, потрібно з’ясувати та усунути причини явища. Найчастіше надмірний конденсат утворюється через підвищену вологість у приміщенні. Однак іноді причиною можуть бути негерметичні чи погано ізольовані вікна.
Про вимоги до вивезення валюти для українців, розповіли у Державній митній службі. Яку суму можна перевозити через кордон і як це правильно робити – читайте в матеріалі, передають Патріоти України. Якщо ви письмово не декларуєте в митному органі кошти,...
Якщо ви помітили у когось очевидні ознаки інсульту, наприклад, осипле обличчя або труднощі з мовою, потрібно діяти швидко. Використовуйте абревіатуру FAST, щоб перевірити симптоми і негайно зателефонувати в екстрену службу, якщо вони є, передають Патрі...