Вкриті дрібними крапельками води вікна - звична картина взимку. Появі конденсату сприяють вологість внаслідок життєдіяльності людини та перепади температури. І хоча в утворенні конденсату на вікнах немає нічого незвичайного, не слід ігнорувати вогкість вікон, передають Патріоти України.
Для боротьби з конденсатом радять натирати вікна різними підручними засобами. Але перш ніж звернутися до цих речовин варто спробувати методи, про які пише Merkur.
Якщо на внутрішній стороні шибки утворився конденсат, його слід видалити ганчіркою. Інакше на ущільнювачах згодом може утворитися пліснява. Яскравою ознакою цього є потемніння силікону. Грибкові спори становлять потенційну небезпеку здоров’ю. Крім того, надмірна волога може також пошкодити раму, якщо вікна дерев’яні.
Періодичне запотівання вікон вважається нормою. А от якщо вікна пітніють регулярно, потрібно з’ясувати та усунути причини явища. Найчастіше надмірний конденсат утворюється через підвищену вологість у приміщенні. Однак іноді причиною можуть бути негерметичні чи погано ізольовані вікна.
Перед тим, як почати пророщувати насіння, важливо переконатися, що воно придатне для посадки та має високу схожість. Якісне насіння — це запорука багатого урожаю, і кожен досвідчений городник знає, що правильний вибір насіннєвого матеріалу значно вплив...
Досвідчені господині знають, що іноді під час прання варто додавати до білизни оцет, сіль чи інші компоненти, передають Патріоти України. В той же час не кожній господині відомо, що вчені з Good Housekeeping Institute радять додавати до прання таку нез...