Щоб отримати щедрий урожай хрумкої та солодкої моркви, потрібно вміти не тільки правильно удобрювати цей коренеплід, але й уважно стежити за тим, щоб на рослини не напали шкідники, зокрема, коренева попелиця, передають Патріоти України.
Часом городники починають помічати, що морквяне бадилля починає в'янути, при цьому полив правильний і своєчасний. Рослина виглядає нездоровою і, здавалося б, при повноцінному догляді, несподівано починає чахнути і навіть гнити.
Причиною неприємності може бути бурякова коренева попелиця. Потрапляючи на морквяні грядки, шкідник починає крок за кроком знищувати молоденькі рослини. Він присмоктується до корінців рослини і висмоктує їх усі соки. Появі дрібної комахи може сприяти спека і відсутність опадів.
Також, варто відзначити, що попелиця поселяється на тих грядках, де не ведеться боротьба з бур'янами, загущені посадки та відсутнє регулярне орання землі. Також важливо дотримуватися сівозміни і не висівати моркву на грядках, де раніше зростали буряки.
Проте за словами нутриціологині Катерини Крупкіної, яку нещодавно запросила на інтерв’ю Марічка Падалко для свого YouTube-каналу, важливо не те, коли саме ми їмо, а що обираємо на вечерю. Набряки вранці — це наслідок затримки рідини в організмі, яка на...
Малина – рослина досить чутлива до умов, у яких її вирощують. Від складу ґрунту та рівня зволоженості залежить, наскільки великими та смачними будуть ягоди, передають Патріоти України. А на склад ґрунту, звісно, впливають добрива, якими ви підживлюєте ...