Щоб отримати щедрий урожай хрумкої та солодкої моркви, потрібно вміти не тільки правильно удобрювати цей коренеплід, але й уважно стежити за тим, щоб на рослини не напали шкідники, зокрема, коренева попелиця, передають Патріоти України.
Часом городники починають помічати, що морквяне бадилля починає в'янути, при цьому полив правильний і своєчасний. Рослина виглядає нездоровою і, здавалося б, при повноцінному догляді, несподівано починає чахнути і навіть гнити.
Причиною неприємності може бути бурякова коренева попелиця. Потрапляючи на морквяні грядки, шкідник починає крок за кроком знищувати молоденькі рослини. Він присмоктується до корінців рослини і висмоктує їх усі соки. Появі дрібної комахи може сприяти спека і відсутність опадів.
Також, варто відзначити, що попелиця поселяється на тих грядках, де не ведеться боротьба з бур'янами, загущені посадки та відсутнє регулярне орання землі. Також важливо дотримуватися сівозміни і не висівати моркву на грядках, де раніше зростали буряки.
Зірка шоу Dragon’s Den і бізнесвумен Сара Девіс поділилась своїм “революційним” методом, який не лише відлякує комарів і мошок, але й прикрашає ваш сад або балкон. І все це - без хімії та з мінімальними витратами, передають Патріоти України.
Мангó зазвичай асоціюється з тропічними смузі або десертами, однак цей фрукт заслуговує на набагато більше. Дослідження підтверджують: регулярне вживання манго позитивно впливає на роботу серця та судин, допомагає знизити артеріальний тиск і рівень хол...