Ніч справді найтемніша найбільше перед світанком. Науковці з'ясували, що п'ята година ранку офіційно є найгіршою частиною доби, виходячи з настрою, циркадного годинника та інших чинників, передають Патріоти України.
Видання New York Post пише, що дослідники з Мічиганського університету і Дартмутського медичного інституту виявили, що в ці сатанинські 60 хвилин люди відзначають найнижчий настрій незалежно від того, коли вони встали. Водночас о 5 годині вечора більшість людей найбільш життєрадісні.
"Настрій природним чином циклічний: вранці він найнижчий, а ввечері - найвищий, незалежно від нестачі сну", - пояснив Бенджамін Шапіро, провідний автор дослідження і психіатр із Dartmouth Health.
Учені зазначили, що настрій людини підпорядковується певному ритму. "Ми виявили, що настрій підпорядковується ритму, пов'язаному з внутрішнім годинником організму, і вплив цього годинника зростає в міру того, як людина довше не спить", - каже старший автор дослідження Денні Форгер, викладач математики в Медичній школі Університету штату Массачусетс.
Дослідники виявили, що, поряд із вищезгаданою кореляцією між часом і настроєм, настрій учасників погіршувався тим сильніше, чим довше вони не спали.
"Нестача сну - це окремий процес, який ще більше знижує настрій", - пояснює Шапіро. "Тому в того, хто не спав усю ніч о 5 ранку, настрій мав би бути ще нижчим, ніж якби він щойно прокинувся о 5 ранку. Однак у звичайний день їхній настрій о 5 ранку все одно буде нижчим, ніж увечері".
Правильно вибрана пара сережок — запорука стильного образу. Прикраси акцентують на природній вроді жінки, унікальних рисах обличчя. Розглянемо більш докладно, які моделі пасують до легкого весняного вбрання. . Під час пробудження природи, розквіту пер...
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...