Навіщо досвідчені господині додають сіль у пральний порошок? Ви здивуєтеся!

За часів молодості наших бабусь, коли не було такого розмаїття пральних порошків і капсул, господині використовували сіль. Звичайно, не самостійно - її додавали в той миючий засіб, яким прали речі, передають Патріоти України.


Чим корисна сіль для прання білизни - головні переваги

Причин, за якими варто використовувати сіль для прання речей, цілих три. Уважно ознайомтеся з кожною з них, щоб точно вирішити для себе, чи варто користуватися таким методом.

Яскравість кольору

Сіль для прання білизни можна застосовувати, якщо вам потрібно, щоб під час очищення кольорових речей від бруду вони не вицвіли. Більш того, сіль допомагає навіть у випадку з одягом білого кольору - він точно не стане сірим. Звичайно, можна придбати дорогі миючі засоби, але навіщо, якщо є звичайна сіль. До речі, вона відмінно випирається і не залишається в структурі тканини - на відміну від сипучих порошків. Оптимальна кількість - 1 ст.л солі в відсік для миючого.

Видалення плям

Сіль прекрасно відпирає навіть найскладніші плями - кров і вино. Правда, в обох випадках доведеться спочатку одяг замочувати. Інструкція проста:

  • насипте 1-2 ст. л на пляму;
  • залийте речі 1-2 літрами холодної води;
  • залиште на 30-40 хвилин.

Потім одяг можна прати в машинці. Не переживайте про те, чи можна сипати сіль в пральну машину насправді - цей консервант не завдає шкоди ні речам, ні техніці.

М'якість тканини

Крім всіх інших перерахованих вище достоїнств, сіль здатна ще й значно пом'якшити одяг. Ефект майже такий же, як від звичного нам з вами кондиціонера для одягу - тільки в рази дешевше. Для того, щоб використовувати цей лайфхак, додайте перед пранням 4 ст.л солі в відсік для кондиціонера. Це допоможе не тільки домогтися м'якості речей, але і сильно скоротити витрату порошку.

Народні прикмети на 22 лютого. Українці зранку згадували свої сни, вірили, що ті віщі. Головні заборони дня

субота, 22 лютий 2025, 7:05

Здавна наші предки вірили, що сни, які наснилися в ніч проти 22 лютого, є віщими. Але вони збудуться протягом півроку.

Що буде з організмом, якщо їсти занадто багато білого хліба: ТОП-5 побічних ефектів

субота, 22 лютий 2025, 6:38

Хліб – це один із найпоширеніших продуктів у раціоні багатьох людей. Його смак, аромат і універсальність роблять його незамінним як для швидких перекусів, так і для повноцінних страв, передають Патріоти України. Однак, надмірне споживання хліба може ма...