Наприкінці квітня та на початку травня городники садитимуть популярну овочеву культуру, намагаючись при цьому максимально убезпечити її від недуг та нестачі поживних речовин, передають Патріоти України.
Одним із способів підвищити шанси на високу врожайність картоплі є відправка в лунку якогось добрива. Популярністю користуються такі методи, як додавання попелу, яєчної шкаралупи або пташиного посліду. Однак деякі городники кладуть у ямку ще й кілька квасолин. Використання такої добавки дає цікавий ефект.
Якщо додати в лунку кілька квасолин, а також трохи незгорілих деревних залишків, то картопля, швидше за все, отримає непоганий захист від шкідника, що часто зустрічається на грядках.
Йдеться про колорадського жука, який становить серйозну небезпеку для картоплі, а також для інших представників сімейства пасльонових. Досвідчені городники давно помітили таку закономірність: якщо при посадці городньої культури на дні ямочки виявилася квасоля, то комаха навряд чи з’являтиметься на картопляній грядці.
Дізнайтеся, що потрібно мати з собою, які документи оформити та як підготуватися до поїздки без зайвих хвилювань . Подорожі — це не лише про емоції, а й про підготовку. Особливо, коли мова йде про перетин кордону. Навіть якщо ви вже не раз були за кор...
Коли шукаєш автомобіль для родини, список вимог чималий. Хочеться, щоб усім було зручно. Потрібен простір – і для пасажирів, і для нескінченних дитячих речей, велосипедів чи торбин. А ще дуже важливою є безпека, адже немає нічого ціннішого за життя та ...