Кориця - це ніжна пряність, яку ми із задоволенням використовуємо на кухні, щоб надати ароматного аромату нашим стравам. Однак виявляється, що ці прянощі також широко популярна і в садівництві, передають Патріоти України.
Як зазначає портал santeplus, цей ароматний коричневий порошок може допомогти зберегти здоров’я ваших рослин. Як ефективно використовувати корицю у своєму саду – читайте далі.
Деревна і солодка кориця випромінює п’янкий і теплий аромат, який дуже не подобається цією комахою. Комарі, наприклад, його ненавидять. Якщо ви хочете вигнати цих шкідників зі своєї ділянки, просто розкладіть кілька шматочків кориці навколо будинку або розсипте трохи на терасі, підвіконнях та саду.
Також запах кориці дуже токсичний для мурах. Щоб позбавитися їх раз і назавжди, ви можете розсипати корицю в місцях, де гніздяться мурашники.
Хто б міг подумати, але для лікування хворих рослин кориця має цілющу і регенерувальну дію. Особливо при обрізанні, щедро посипте спецією хвора рослина, і вона заживе набагато швидше. Щобільше, кориця запобігає хворобам рослин.
Оскільки це природний протигрибковий засіб, то якщо ви покладете трохи кориці на землю навколо ніжок рослини, ви запобігатимете появі грибків, які знищують ваші посіви.
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...