Через регулярне зіткнення з брудним посудом, жиром і нагаром кухонні ганчірки і губки швидко зношуються і вбирають в себе неприємні запахи. Досвідчені господині не вважають це причиною для їх утилізації - кухонне приладдя можна відіпрати, передають Патріоти України.
Згодом на кухонній губці накопичується велика кількість хвороботворних бактерій, від яких потрібно позбавлятися двома способами - покупкою нової губки або дезінфекцією старої.
Якщо вам подобається другий варіант, використовуйте один з трьох наведених нижче методів:
Також можна скористатися народними методами - прокип'ятити губки з декількома ложками соди або оцту. Після таких маніпуляцій губкою можна мити посуд ще якийсь час. Потім її бажано знову випрати і вже використовувати для миття, наприклад, сантехніки, поки вона зовсім не зноситься.
Звичайні кухонні ганчірки, які є у кожної господині, теж важливо періодично прати, інакше вони перетворюються на розсадник бактерій і джерело огидних запахів. Якщо ви користуєтеся обрізками тканини, то можете випрати ганчірки вручну або в машинці з будь-яким миючим засобом.
Ганчірки з мікрофібри такого ставлення не терплять і деформуються, втрачаючи свої властивості. Для очищення такого виду ганчірок існують інші, більш щадні, засоби:
ВАЖЛИВО: якщо ви хочете випрати ганчірку з мікрофібри в пральній машині, то ні в якому разі не використовуйте відбілювач і кондиціонер. Вода повинна бути прохолодною - гаряча заборонена.
Едд Чайна, відомий телеведучий та експерт з ремонту автомобілів, застерігає водіїв від помилки, яка може призвести до повної втрати гальм. Йдеться про неправильний ремонт гальмівної системи, зокрема головного гальмівного циліндра. Про це пише "Автопіло...
Якщо ви хочете приготувати смачний, але корисний сніданок, вам варто звернути увагу на сирники. Ідеальний смак приготовленого сиру мало кого залишить байдужим, передають Патріоти України. Найчастіше основна складність полягає в тому, щоб приготувати пи...