Мікрохвильова піч – незамінна річ у побуті. Однак мало хто задумується про те, що для приладу потрібно обрати правильне місце. Може здатися, що вибір обмежений лише наявністю вільного простору, але важливо обрати за пріоритет безпеку, передають Патріоти України.
Близьке розташування до певних приладів може вплинути на продуктивність або навіть створити небезпеку пожежі. Експерти розповіли, де на кухні не варто ставити мікрохвильовку.
Де не варто ставити мікрохвильовку
Мікрохвильову піч не варто ставити:
Експерти з Hisense наголосили, що слід уникати розміщення мікрохвильових печей над плитою, оскільки піч може піддаватися впливу пари, жиру та тепла від приготування їжі – це з часом може пошкодити прилад та створити потенційну загрозу безпеці.
Бризки води можуть пошкодити прилад, але загроза не тільки в цьому. Близькість до води збільшує ризик ураження електричним струмом.
Закрита шафа призведе до відсутності циркуляції повітря, що може спричинити перегрів мікрохвильової печі та потенційно призвести до пожежі.
Де можна ставити мікрохвильовку
Експерти зазначають, що є п’ять головних аспектів, які варто враховувати при розміщенні мікрохвильової печі:
"Розташуйте мікрохвильову піч на висоті, до якої буде легко отримати доступ, і відповідно до інструкцій виробника", – рекомендує Крейг Нольд, головний інженер із регулювання мікрохвильових печей компанії GE Appliances.
Загалом ідеальним є розташування приладу від талії до рівня очей, щоб уникнути переливання або опіків під час перенесення гарячої їжі.
Переконайтеся, що навколо мікрохвильової печі, особливо з боків і ззаду, достатньо місця для належної вентиляції.
Вбудовану мікрохвильову піч можна встановити на зручній висоті поряд з духовкою або зоною приготування, оскільки це мінімізує відстань, на яку вам доведеться переносити гаряче.
Також важливо врахувати структурну опору. Переконайтеся, що шафа або вбудований корпус можуть витримати вагу мікрохвильової печі, особливо коли вона використовується. Виміряйте простір, щоб переконатися, що мікрохвильова піч поміщається в призначену зону, дотримуючись зазначених виробником проміжків для належної вентиляції. З вбудованою мікрохвильовою піччю вам знадобиться доступ для обслуговування та чищення.
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...
Не кожна господиня назве смажену свинячу печінку своєю фірмовою стравою, оскільки цей продукт далеко не завжди виходить смачним. За відсутності досвіду приготування, печінка не тільки може гірчити, а й виходить надмірно жорсткою, що псує все враження п...