Мікрохвильовка - це техніка, яка значно полегшує побут. Для того, щоб поїсти смачну теплу їжу, зовсім не обов'язково розігрівати сковорідку - достатньо поставити тарілку з продуктами в мікрохвильовку на хвилину. Але, попри переваги, в користуванні таким приладом є деякі застереження, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість, посуд з якого матеріалу не можна нагрівати у мікрохвильовці. Причини дуже суттєві.
Не нагрівайте в мікрохвильовці фольгу
Фольга – це хоч і тонкий, але, все ж, метал. І нагрівати його в мікрохвильовці дуже небезпечно. Можуть виникнути іскри і прилад просто зламається, через те, що хвилі рухаються дуже швидко.
Не нагрівайте в мікрохвильовці металевий посуд
Тут та ж історія, що з фольгою. Але значно потужніша. Нагрівання металу в мікрохвильовці рівноцінне принципу блискавки. Найменше, що може статись – це несправність приладу. Якщо ви нагріваєте чай – також не забудьте вийняти ложку з чашки.
Не нагрівайте в мікрохвильовці тарілку із золотими обідками
Золоті обідки та візерунки також містять частинки металу. Такий посуд стає дуже гарячим у мікрохвильовці або ж може загорітись.
Не нагрівайте пластмасовий посуд в мікрохвильовці
Під час нагрівання матеріал виділяє шкідливі канцерогени. Вони також розповсюджуються і на їжу, яка в ємності. Тому якщо ви взяли обід на роботу у пластмасовому лотку – перекладіть продукти перед нагріванням у тарілку.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...