Не робіть помилок! Який посуд не можна нагрівати у мікрохвильовці - розповідаємо про причини

Мікрохвильовка - це техніка, яка значно полегшує побут. Для того, щоб поїсти смачну теплу їжу, зовсім не обов'язково розігрівати сковорідку - достатньо поставити тарілку з продуктами в мікрохвильовку на хвилину. Але, попри переваги, в користуванні таким приладом є деякі застереження, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, посуд з якого матеріалу не можна нагрівати у мікрохвильовці. Причини дуже суттєві.

Не нагрівайте в мікрохвильовці фольгу

Фольга – це хоч і тонкий, але, все ж, метал. І нагрівати його в мікрохвильовці дуже небезпечно. Можуть виникнути іскри і прилад просто зламається, через те, що хвилі рухаються дуже швидко.

Не нагрівайте в мікрохвильовці металевий посуд

Тут та ж історія, що з фольгою. Але значно потужніша. Нагрівання металу в мікрохвильовці рівноцінне принципу блискавки. Найменше, що може статись – це несправність приладу. Якщо ви нагріваєте чай – також не забудьте вийняти ложку з чашки.

Не нагрівайте в мікрохвильовці тарілку із золотими обідками

Золоті обідки та візерунки також містять частинки металу. Такий посуд стає дуже гарячим у мікрохвильовці або ж може загорітись.

Не нагрівайте пластмасовий посуд в мікрохвильовці

Під час нагрівання матеріал виділяє шкідливі канцерогени. Вони також розповсюджуються і на їжу, яка в ємності. Тому якщо ви взяли обід на роботу у пластмасовому лотку – перекладіть продукти перед нагріванням у тарілку.

Це може здивувати! Психологічний тест розповість про ваш найгірший недолік, який дратує інших

середа, 24 липень 2024, 18:12

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що інші думають про вас, а що їм не подобається під час спілкування з вами?.. Таке взагалі можливо? Пройдіть цей тест, щоб дізнатися про свої негативні риси, які ваше оточення помічає одразу, передають Патріоти Укр...

Чи може засмага спровокувати рак - все, що треба знати

середа, 24 липень 2024, 17:45

Вплив сонячних променів на шкіру людини може спричиняти опіки, алергію та навіть рак. Ба більше, з погляду фізіології, біології і дерматології, сонце забезпечує майже 97% передчасних ознак старіння і взагалі змін шкіри та волосся, передають Патріоти Ук...