Мікрохвильовка - це техніка, яка значно полегшує побут. Для того, щоб поїсти смачну теплу їжу, зовсім не обов'язково розігрівати сковорідку - достатньо поставити тарілку з продуктами в мікрохвильовку на хвилину. Але, попри переваги, в користуванні таким приладом є деякі застереження, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість, посуд з якого матеріалу не можна нагрівати у мікрохвильовці. Причини дуже суттєві.
Не нагрівайте в мікрохвильовці фольгу
Фольга – це хоч і тонкий, але, все ж, метал. І нагрівати його в мікрохвильовці дуже небезпечно. Можуть виникнути іскри і прилад просто зламається, через те, що хвилі рухаються дуже швидко.
Не нагрівайте в мікрохвильовці металевий посуд
Тут та ж історія, що з фольгою. Але значно потужніша. Нагрівання металу в мікрохвильовці рівноцінне принципу блискавки. Найменше, що може статись – це несправність приладу. Якщо ви нагріваєте чай – також не забудьте вийняти ложку з чашки.
Не нагрівайте в мікрохвильовці тарілку із золотими обідками
Золоті обідки та візерунки також містять частинки металу. Такий посуд стає дуже гарячим у мікрохвильовці або ж може загорітись.
Не нагрівайте пластмасовий посуд в мікрохвильовці
Під час нагрівання матеріал виділяє шкідливі канцерогени. Вони також розповсюджуються і на їжу, яка в ємності. Тому якщо ви взяли обід на роботу у пластмасовому лотку – перекладіть продукти перед нагріванням у тарілку.
21 квітня за новим стилем (4 травня за старим) вшановують пам'ять священномученика Януарія, мучеників Прокла, Феодора і Фавста, а також патріарха Максиміана Константинопольського. За старим юліанським календарем сьогодні вшановують апостола від сімдеся...
Крашанки або писанки є одним з головних атрибутів Великодня. Зазвичай, це зварені яйця, які розмальовані різними візерунками. Такі яйця за кімнатної температури рекомендують зберігати недовго., передають Патріоти України з посиланням на ТСН. У холодиль...