Гарний подарунок той, який дарує приємні емоції. На жаль, так відбувається не завжди. Ось ситуації, яких бажано уникнути, передають Патріоти України.
По-перше, звертайте увагу на термін придатності делікатесів та косметики, які даруєте. Він не повинен добігати кінця. Інакше адресат подарунка зрозуміє, ці ласощі або косметику, найімовірніше, було куплено на розпродажі або вони залежалися вдома і їх було віддано в дар через непотрібність.
По-друге, не даруйте антивікову косметику. Такий подарунок може бути сприйнятий як натяк на недоглянутість та поганий вигляд, а це може образити.
Іноді люди передаровують подарунки, які у них залежалися, навіть не спромігшись відкрити коробку, де може лежати вітальна листівка, адресована їм же. Дарчий напис може бути, наприклад, і на зворотному боці картини.
Даруйте подарунки з биркою (звісно, без вказівки ціни). Вінтажні речі даруйте тільки тим, хто, як кажуть, розуміється на цьому. Інакше подарунок може бути сприйнятий як річ, яка була у використанні й нічого вам не коштувала.
Наприклад, змочіть булку водою і поставте її в розігріту до 180 градусів духовку на 5 хвилин — скоринка знову стане хрусткою, а м’якуш — ніжним і м’яким, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Є ще простіший варіант: обгорніть хліб у вологу се...
Смартфони часто звинувачують у тому, що вони заважають зосередитися, проте нове дослідження, опубліковане у Frontiers in Computer Science, доводить, що люди відвертають увагу незалежно від наявності телефону поруч, передають Патріоти України. Експериме...