Не робіть помилок! ТОП-5 продуктів, які не можна розігрівати в мікрохвильовій печі

Добре, якщо на кухні є мікрохвильова піч. За допомогою цього пристрою можна швидко розігріти їжу, що остигнула. Однак відправляти в мікрохвильову піч можна далеко не всі продукти харчування, передають Патріоти України.

Подробиці

На жаль, мало хто з кулінарів знає про це. В результаті гурмани, самі того не знаючи, вживають продукти, що втратили більшість своїх корисних якостей. Тож яку ж їжу не можна розігрівати у НВЧ-печі?

Часник

Соуси з часником мають бути теплими. Але краще відправити суміш у духову шафу, але не в мікрохвильову піч. В результаті обробки у НВЧ-печі пікантний овоч перестає бути корисним.

Брокколі

Цей популярний різновид капусти можна обробляти будь-де – в каструлі, на сковороді, в духовці. Але тільки не в мікрохвильовій печі.

Під впливом НВЧ-випромінювання овоч втрачає майже всі свої корисні властивості.

Продукти, що містять багато білка

У мікрохвильовій печі відбувається руйнування білкових молекул. Це означає, що в пристрої не варто розігрівати куряче м’ясо та страви з начинкою сиру.

Гриби

Внаслідок обробки в мікрохвильовій печі цей продукт може стати не тільки менш корисним, але й небезпечнішим для людського організму.

У людини, яка вживала розігріті в мікрохвильовій печі гриби, можуть виникнути проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Заморожене м’ясо

Здавалося б, одним із призначень НВЧ-печі є розморожування продуктів.

І все ж таки розморожувати м’ясо в мікрохвильовій печі не варто. Краще відправити продукт у миску з холодною водою та залишити на столі. Так, процес буде довшим. Але безпечнішим.

Дачникам на замітку! Як зробити, щоб редиска не йшла у стрілки

понеділок, 12 травень 2025, 23:52

Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...

Великий ризик? Лікар пояснив, чи справді "уколи краси" можуть призвести до сліпоти

понеділок, 12 травень 2025, 23:50

Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...