Вважається, що приблизно в 50 років жінці варто вибрати нову стрижку, яка не тільки підходитиме під її новий образ, але і приховуватиме деякі вікові недосконалості волосся. Експерти склали список стрижок, які не підходять зрілим дамам, а також розповіли, як їх можна покращити та видозмінити, передають Патріоти України.
Багато жінок після 50 років вважають за краще вибирати нову стрижку, вкорочуючи звичну довжину: все-таки з настанням менопаузи якість волосся помітно страждає, тому доглядати і укладати їх стає складніше. Через зміну рівня гормонів волосся може сильно випадати, стоншуватися і гірше реагувати на фарбування та інші звичні б’юті-процедури. До того ж багатьом з віком стає зручніше носити більш коротку довжину, яка простіше вписується в естетику зрілого стилю.
Деякі жіночі стрижки ідеально виглядають у будь-якому віці та їх можна носити хоч усе життя. Однак багато популярних видів стрижок все-таки мають деякі вікові обмеження. Втім, якщо ти носиш одну з них і не готова вибирати щось кардинально нове, можна дослухатися думки професійних стилістів щодо вікових правил зміни зачіски.
І хоча боб вважається однією з найуніверсальніших жіночих стрижок, насправді він не такий простий, яким здається на перший погляд. У боба є безліч варіацій, і тоді як одні з них вигідно підкреслюють риси обличчя, інші можуть привертати зайву увагу до вікових змін та зморшок на обличчі.
Мабуть, найневдаліший варіант боба для жінок у 50 років – найкласичніший варіант цієї стрижки, з довжиною до підборіддя, без чубчика або зі звичайним прямим чубчиком. Такі різновиди боба підійдуть лише рідкісним щасливицям, а в інших випадках привертають надмірну увагу до зморшок навколо очей і нечіткості овалу обличчя.
На думку зіркового стиліста з волосся Ганіми Абдула, класичний боб до підборіддя заграє новими фарбами, якщо доповнити його трендовим чубчиком-шторкою. Такий варіант чубчика вважається універсальним, йде всім і може по-різному укладатися, якщо періодично хочеться вносити зміни в образ.
У зрілому віці боб будь-якої довжини краще не поєднувати зі стандартним проділом у центрі голови. Так, це більш зручний та практичний варіант. Однак згодом наше обличчя змінюється і втрачає симетричність, тому краще вибирати бічні проділи, які відволікають від гравітації м’яких тканин.
“До того ж з віком волосся рідшає, і центральний проділ привертає увагу до цього процесу, тоді як бічний може візуально збільшувати об’єм пасм”, – вважає Ганіма.
Пишні багатошарові ретро-стрижки в стилі 1970-80-х вже кілька років як знову в моді. Однак такі варіанти краще вибирати в молодості, тому що з віком якість волосся погіршується, тому кудлатість може створювати хворобливе відчуття.
При цьому експерти зазначають, що легка текстура ніколи не завадить і може надати додатковий обсяг рідким пасмам. Головне – виходити зі стану волосся і не перегинати з філіровкою та багатошаровістю.
І хоча мікрочілка – це дуже модно, її вибирають тільки найсміливіші. За подібною стрижкою досить складно доглядати, а в зрілому віці вона ще й привертає надмірну увагу до об’єму волосся, області чола і зморшок.
«Кожна обличчя потребує свого вигляду чубчика, але занадто коротка чубчик стирає межу між юністю і старінням, у невдалому сенсі», — вважає стиліст-перукар Денні Еверсон. Краще віддати перевагу чубчику-шторці — з нею складно помилитися!
Довге волосся – далеко не завжди красиве і здорове волосся, особливо в зрілому віці. До того ж такий варіант може візуально подовжувати риси обличчя, що не користується при вираженому птозі.
На думку експерта з волосся Джини Рівера, відмовлятися від довгого волосся в 50+ необов’язково, особливо, якщо ти за ним добре доглядаєш і воно не виглядає ламким і неживим. Але в такому випадку важливо додати обсягу та текстури, вибравши бічний проділ і зробивши легку каскадну стрижку. Багатошаровість освіжить риси обличчя та візуально приховає вік. Головне — не переборщити з філіровкою, щоб не створити неакуратний кудлатий ефект.
Сніданок – це важлива частина дня, яка допомагає відновити рівень енергії після ночі та забезпечує організм необхідними поживними речовинами. Для здорового старту обирайте продукти, багаті вітамінами, мінералами та антиоксидантами, які підтримують фізи...
В багатьох салатах використовують буряк. Він має приємну текстуру, досить нейтральний смак коренеплоду та добре поєднується з іншими інгредієнтами. Найчастіше згадують про «Оселедець під шубою» та «Вінегрет». Ще можна приготувати буряк з бринзою, кунжу...